Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a DiCaprios film?

Melyik ez a DiCaprios film?

Figyelt kérdés

[link]

Mellesleg,csak szerintem néz ki k**va jól?:D nem csak régen, de még most is. Kinek mi a véleménye róla? Mint kinézet mint karakter.



2017. máj. 18. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Rómeó és Júlia (valószínűleg)

Az egyik kedvenc színészem, a kinézetének a kitárgyalását meg hagyom a lányokra. :D

2017. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kosaras naplója

[link]

2017. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a kosaras.. már láttam és nem volt benne ilyen rész, de mindjárt linkelek még abból a filmből képet hát ha valakinek beugrik
2017. máj. 18. 13:17
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. máj. 18. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lesz az:


[link]


Erősen közepes alatti alkotás.

2017. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 14:23

Igaz, tényleg a Don kocsmája, már beugrott.


Hát, tényleg egyike DiCaprio rossz filmjeinek.


Egyébként mint színészt kedvelem, még ha nincs is a Top10-ben nálam.

Vannak nagyon jó filmjei is ( pld. a Teljes napfogyatkozás, A tégla, A visszatérő, Viharsziget, Djangó elszabadul) és vannak gyengébbek ( mint pld. a Don kocsmája).


Kinézet értékelését meghagyom a lányoknak.

2017. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ó igen ezlesz az :D egy Dicaprio vines videóban volt benne ott találtam de most utána olvasok! Köszönöm 😊
2017. máj. 18. 14:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Uh, hát megnéztem és nagyon gyenge film, kb a feléig néztem, 1-2 dolgot nem értettem benne. Hogy pl. Minek beszélnek a mosdóba a tükörnek, miért kötekedett Derek (DiCaprio) a filmben, elég értelmetlen. Talán, ha végig néztem volna, választ kaptam volna rá, dehát én megnem nézem mégegyszer :D:D
2017. máj. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!