Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karib-tenger kalózaiban...

A Karib-tenger kalózaiban Beckett miért ölette meg a Krakent?

Figyelt kérdés

Mármint azt tudom hogy Jones-t akarta megleckéztetni hisz a harmadik film elején mondja is neki "megölettem veled a szörnyedet és még így sem érted? ez már nem a te világod Jones"

de ennek mi értelme volt? Jones-on keresztül a Krakent is irányíthatta volna erre pont egy ilyen fegyvert dob el magától Beckett? Ilyen ostoba volt, vagy csak a forgatókönyvíró nem talált ki jobbat? Mert ha nem öleti meg a Krakent Beckett akkor azt hívni tudták volna a film végén de úgy meg fikarcnyi esélye se lett volna a Fekete Gyöngynek ..



2017. máj. 21. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsősorban azért, mert túl erős volt, és valahogy ki kellett írni.


Persze ki lehet találni kifogásokat. Pl.

- Jones csak nagyjából követte az utasításokat és kiszámíthatatlan volt. Lehet, hogy Beckett túl nagynak ítélte a kockázatot.

- Az is lehet, hogy egyszerűen csak irreálisan rettegett a Krakentől. Babonás vagy vallásos okból. Beckett mégis egy egyszerű ember volt, és nem szokott hozzá az ilyen mágikus dolgokhoz.

- Az is lehet, hogy épp ellenkezőleg, alábecsülte a Kraken fontosságát.


De én sose bocsátom meg nekik, hogy nem kaptunk egy Kraken legyőzése csatát. Akár a Bolygó Hollandi a víz alatt a Kraken ellen, ha maradnak ennél az indoklásnál. Alig tudom felfogni, hogy az milyen hihetetlenül király lett volna. Vagy a Fekete Gyöngy a Kraken ellen, és másodszorra legyőzik valami okos trükkel.

2017. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Indok = Drága volt a CGI :D

2017. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként igen ez nekem is eszembe jutott hogy a film végi csata, Calypso jelenet meg Davy Jones tömlöce mellé egy Hollandi kontra Kraken jelenet már túlfutotta volna a büdzsét és a producer nemet mondott rá
2017. máj. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!