Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol van fent szinkronhangal...

Hol van fent szinkronhangal együtt a Vámpirnaplok 6 evadtol?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 11:12
 1/5 Bella2000 ***** válasza:

Esetleg indavideo?

Vagy sorozatbarát?

2017. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 6.évad nincs szinkronnal
2017. máj. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehol nem fogod megtalálni, mivel nincs szinkron a 6. évadtól, és már nem is fogják szinkronizálni.


Legalábbis az rtl nem fogja megvenni a további évadokat (olvastam egy cikket, nyilatkozatot amit erről kiadtak). Egyébként most én is a Vámpírnaplókat nézem, a 3. évadnál járok. Viszont a 6. évadtól van felirat végig, még az utolsó szezon részein is. Az is jó. Én legalábbis örülök neki, mert így végig tudom nézni a sorozatot.

Egyébként a gossip girl-el is ezt csinálta a csatorna, csak ott még rosszabb volt a helyzet, mert az utolsó 10 részes évadot nem voltak képesek megvenni... Úgy tudom, hogy a hazug csajok társaságával is ez a helyzet, abbahagyják a szinkront. (Abban amit olvastam, ezeket a sorozatokat emlegették)

2017. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A 6. évad most Június 14.-én kezd az RTL Spike-on. Úgyhogy szó sincs arról, hogy nem veszi meg a csatorna a jogokat.
2017. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Ez egy nagyon friss hír, én az előbb olvastam csak, nem kell okoskodni. Sokáig úgyvolt ahogy írtam, hogy nem veszik meg a folytatásokat. Maga a csatorna adta ki korábban a nyilatkozatot.
2017. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!