Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vanília égbolt? Film alapján...

Vanília égbolt? Film alapján készült másik film?! Mi értelme van ennek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Miért készült a Vanília égbolt a Nyisd ki a szemed film alapján? Ráadásul ugyanazzal a főszereplővel. A Nyisd ki a szemedet még nem láttam, de elolvastam az ismertetőt és ugyanaz a történet. Mondjuk gondolom, hogy abból kimaradt az a futurisztikus vonal, de ha tévedek javítsatok ki.
2010. máj. 17. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a Nyisd ki a szemed volt először,annak a remake-je a Vanília égbolt.

Ez az európai verzió sztem sokkal jobb,nem olyan szájbarágós,nem magyarázza túl a dolgokat..Penelope mindkettőben zseniális,de sztem hazai pályán(Európa)sokkal megnyerőbb ő is.

A vanília égbolt túl Amerikai...

2010. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thurston ***** válasza:
85%
Érdekes, Penelope szerintem valami szörnyű mindkettőben. Meg úgy általában minden filmjében. De az teljesen egyértelmű, hogy az európai verzió jobb. Ezt még látatlanul is megmondaná szerintem bárki.
2010. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó filmnek van remakeje...
2010. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem Penelope fantasztikus a filmvásznon

pont az benne a különleges h.nem annyira

"hálivúdi"-amerikai, hanem európai.Olyan más.Főleg amikor pl.Almodovar-ral dolgozik....

2010. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

PL.

Volver

Rossz nevelés

Beszélj hozzá

Megtört ölelések


ezek a kedvenc Penelope-Almodovár filmjeim.de Woody Allen-féle Vicky Christina Barcelona-ban is nagyon jó


előző voltam

2010. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, mert a Psycho-remakenek mi értelme van? Egyszer bejött, megpróbálnak még egy kis pénzt leszakítani róla :D
2010. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta, erre nem is gondoltam, hogy remake. Meg erről a szóról amúgy is a szar japán horrfilmek, amerikai változatai jutnak csak az eszembe :D Amúgy szerintem nagyon jó film volt, de minimum egyszer (ha nem többször) meg kell még néznem, hogy megértsek benne mindent.
2010. máj. 17. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Majdnem kockára ugyanaz.Én az eredetit vettem meg.Az európai környezet jobban áll ennek a filmnek.
2010. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!