Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam a tévében, de már nem emlékszem a címére! :(

Arról szól, hogy egy fiatal családapa katonaként hazatér Irakból vagy Afganisztánból (nem emlékszem), és nagyon megváltozott, magába zárkózott. Egy bajtársa viszont meghalt, és a film végén kiderül, hogy Ő ölte meg, az arabok kényszerítették rá, különben mindkettőjükkel végeztek volna. Közben terjedni kezd a pletyka, hogy amíg a fickó távol volt, itthon a felesége megcsalta a testvérével.

Tudom, hogy a fickót Joshua Jackson alakította, a testvérét pedig talán Colin Farrell, de ez utóbbi nem biztos, legalábbis hasonlított rá. :/ A film pedig ilyen álmos kisvárosban játszódik, mint amilyenben például a Super 8.

Viszont se Jackson, sem pedig Farrell filmjei közt nem találom!

Aki esetleg ismeri, kérem írja le a címét! Köszönöm!



2017. máj. 23. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg a "Testvérek" Tobey Maguire és Jake Gyllenhaal főszereplésével? Engem nagyon emlékeztet arra a leirás.
2017. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez az, köszi szépen! :)

Bocsánat, akkor ezek szerint rosszul emlékeztem a színészekre! :D

2017. máj. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!