Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan ecchi anime, amiben...

Olyan ecchi anime, amiben csak fiúk vannak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem ecchi de a célnak megfelel:

Free!


Fiúháremek közt keresgélj.

2017. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Inkább hárem animék vannak illetve yaoik ilyenek. Legalább is szerintem. (yuri on ice?????? :))
2017. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Erre a műfajra is keress rá:

shounen ai - ez nem porográf, hanem meleg szerelem.


Ezekben nem vagyok otthon.


De NAGY RITKÁN előfordul fiú ecchi a "No.6." című, amúgy kemény hangvételű akció scifi animében.

2017. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ! sajnos nem ilyeneket keresek (mármint a shounen ai/yaoi ezesetben nyilvánvaló hehe)

mindig csak a lányok az ecchi "áldozatai" amivel inkább a hímnemű nézőegyedeknek kedveznek :c

2017. máj. 27. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen az ecchik célja a gyártók által legtöbbször fanservice, ami által főleg férfiakra kívánnak hatni.


Gondolj bele, a legősibb mesterséget arányában mennyi férfi űzi.... és ehhez képes mennyi nő...

2017. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Talán a Boku no Pico. Bár az nekem nagyon nem tetszett, nagyon perverz :D
2017. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt már láttam lolol azért köszi :DD
2017. máj. 29. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe kettő ugyhogy gondoltam újra megválaszolom a kérdést! Brother Conflict, Diabolik lovers. Ez a kettő az. Meg van még egy de annak nem rudom a nevét ugyhogy utána járok😁 A fiú háremekkel az a probléma hogy a legtöbb esetben befejezetlenek mivel nem hoznak elég pénzt a konyhára. Ez a helyzet az általam felsoroltakkal is. Befejezetlenek😅 De azért jó szórakozást😅😇😆
2017. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!