Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok gyűrűk urához hasonlít...

Írnátok gyűrűk urához hasonlító ázsiai filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkretizálni tudnál, miben hasonlítson?
2017. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,hasonló fantasy legyen.
2017. máj. 28. 08:17
 3/6 anonim ***** válasza:
De fantasy-n belül is több száz művet lehetne mondani :).
2017. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A középkorban játdzodó nem animére gondoltam.
2017. máj. 28. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh, pedig animéből lenne csak sok :((.


Mint élőszereplős, a Yuusha Yoshihiko to Maou no Shiro

-t tudnám egyedül mondani, ami elvileg régi korban játszódik és fantasy.


Sajnos ha élőszereplős dolgokról van szó, az ázsiaiak nem igazán tudnak említésre méltó dolgokat alkotni. Nem úgy, mint az animék esetében.

2017. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne feltétlenül Live Action kategóriában gondolkodjatok, hanem alap doramákban. Akkor máris más lesz ez a "nem tudnak jót alkotni" szemlélet. Illetve ne csak japán, hanem koreai sorozatokban is (a kérdező ha jól látom a címszavakban meg is adta)!


Érdemes ezt végignézned:

[link]

Konkrétan csak 167-et listáz ki, de sokkal több van értelemszerűen. Én ezt tartom az egyik legjobb oldalnak, illetve a viki.com-ot (bár mióta akármelyik hirdetésblokkolót használva is 3 perceket letilt videózás közben, kicsit elpártoltam tőle. Pedig imádtam, hogy meg lehetett dumálni a videocommentekben a többi felhasználóval a dolgokat.).

2017. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!