Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy sorozatot, amit...

Keresek egy sorozatot, amit még nagyon kiskoromban néztem anyummal, és egyáltalán sehol sem találom. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, a sorozat melyik adón ment, de úgy kb. emlékszem a történetre. Szóval, volt két lány, testvérek, egy szőke és egy barna hajú.. Vagy féltestvérek voltak, lehet, már nem emlékszem pontosan. Az apjuk meghalt autóbalesetben, amit azt hiszem a szőke lány okozott, mert meg akarta ölni vagy a barna hajú lányt, vagy valaki mást, már nem tudom.. De az apja halt meg. Nagyon sok volt benne a viszály, szerelmi szálak is voltak benne, a szőke nő a barna hajút egyszer leütötte valami kővel asszem. A barna hajú csajnak lett párja, össze is házasodtak, ha jól rémlik, és talán gyerekük is volt..? Jaj, már nem tudom. És a lényeg, hogy a végén kiderült, hogy a szőke csaj ölte meg az apjukat, és nem baleset volt. Azt nem tudom, miért akarta megölni a másik nőt.

Talán valami kisváros vagy városka vagy falu volt a címben, de nem emlékszem már.. :/ Pedig nagyon érdekelne, ha valaki felismeri és esetleg a címet is tudja, megköszönném, ha megosztaná velem.



2017. máj. 28. 00:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem lehet annyira régi sorozat, mert még én is csak tizenhárom éves vagyok.
2017. máj. 28. 16:13
 2/5 Párnahuzat ***** válasza:
Most a FEUD megy, ami hasonló, de lövésem sincs hogy mi lehet. Akkori sorozat volt, vagy régebbi?
2017. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem akkori lehetett, szépen sorban adták a részeket, meg a minősége alapján is oda tenném.
2017. jún. 4. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

oké,hogy nagyon kiskorodban,de ez mit jelent évszámban?

mikor ment ez a tv-ben?

30 éve,vagy 5 éve,érted.

2017. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Öö, 2009-10 körül?
2017. jún. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!