Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi film címe érdekelne,...

Egy régi film címe érdekelne, röviden: nő akit előző életében meggyilkoltak a piros cipőjében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül 15-20 évvel ezelőtt adták le a Viasat3-on (lehet, hogy azóta volt pár ismétlés, de én csak akkor láttam); és szeretném újra megnézni, de nem tudom a címét. Hátha valaki emlékszik rá vagy beugrik pár nap múlva:


A történet úgy kezdődött, hogy egy barna hajú nő a ház előtti virágoskertben kertészkedik, amikor egy piros cabrioval arra hajt egy magas, fekete hajú, jóképű idegen, s érdeklődik valami iránt… A csajnak van egy vőlegénye… és visszatérő álmai, amellyel hipnotizőrhöz fordul segítségért…

Az események a film közben egyre bonyolódnak, szerelmi háromszög alakul ki… A csaj vesz magának egy pár piros cipőt, mert nagyon tetszik neki, és egy másik kirakatban meglát egy szép antik brosst is (ami nagyon megfogja, mert talán épp az övé volt előző életében)…

Az egyik hipnózis alkalmával kiderül, hogy az egyik előző életében született egy Sarah nevű lánya; a nőt pedig egy folyó partján gyilkolták meg, amikor épp' egy piros cipőt viselt…

Jelenlegi életében elmegy a jóképű pasassal randira, aki egyre agresszívabb vele, végül egy folyóparton dulakodnak, és ahogy elcsúszik a parton, előbukkan egy régi, sáros, szétázott piros cipő is…

Ekkor döbben rá, hogy azt ő viselte előző életének utolsó perceiben; és rájön, hogy most is az élete a tét…

Végül megmenekül; és a film végén kimegy a temetőbe, megkeresi az előző életbeli sírját, s ott találkozik a dédnagymama korú Sarah-val (előző életbeli lányával)…



2017. máj. 29. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!