Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a Purge című...

Ti mit gondoltok a Purge című filmekről?

Figyelt kérdés

én eddig az első kettő filmet láttam csak, de őszintén egyik felejthetőbb volt mint a másik. pedig az alap ötlet nekem naaagyon bejön, még ha vannak is benne logikai bakik, szerintem akkor is egy kiemelkedően érdekes ötleten alapszanak a filmek! csak azt nem értem, hogy végül így hogy sikerült mégis unalmas filmeket csinálni belőle.

az első film tele volt idegesítő szereplőkkel, és az ők idegesítő megmozdulásaikkal. pedig még azt is mondanám hogy eleinte jól építették fel a hangulatot, viszont ezt még a film kb elején el is rontották és lapos, unalmas lett szinte már az egész.

a második film pedig tele volt fájdalmasan felejthető szereplőkkel! itt már volt néhány jobb jelenet, de mivel egyik szereplőért sem tudtam izgulni mert mind dögunalmas és semmilyen, vagy idegesítő volt, nem érzékeltem a jelentősségüket.

azért kérdezem hogy ti mit gondoltok róla, mert mikor értékeléseket olvasok a filmekről, akkor általában azt olvasom, hogy az a hibájuk hogy pont olyanok mint minden slasher. pedig én szeretem a slashereket(az olyanokat is ami "pont olyan mint minden más slasher"), de őszintén ez a két purge film amit láttam az egyik leggyengébb és felejthető ilyen film volt, komolyan nem hagytak bennem nyomot. és kíváncsi vagyok hogy ti is így látjátok, vagy rajtatok hagyott valami benyomást? vagy lehet hogy én valahogy nem értettem meg a film lényegét vagy nem tudom? csak szeretném más szemszögből látni őket, mert nagyon szerettem volna ha kedveltem volna őket, miután annyira megragadott az alaphelyzet, hogy mióta láttam ezen agyalok:D várom a kritikákat:)


2017. máj. 30. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A harmadik volt a legjobb, ott aztán folytak az események rendesen...
2018. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd a sorozatot, az jobb!
2019. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
választásos rész volt a legjobb, többi szörnyű
2022. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!