Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szökés 5. évad ti még nem...

Szökés 5. évad ti még nem gondolkoztatok el azon, hogy hogy az istenbe lehet eljuttni jemenből krétára 12 óra alatt egy szakadt hajóval ami mehet olyan 30 km/h val?

Figyelt kérdés
Szerintem több ezer kilóméter a táv és lehet hogy amikor mondta hogy 12 óra múlva ott vannak már utaztak egy ideje de szerintem legalább egy hét kell mire

2017. máj. 31. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A Vörös l-tengeren majd a szuezi csatornán keresztül szerintem nm lehetséges, kb 2000 km-ert számoltam. Biztos h tibb idő, de hát ez egy sorozat....:)
2017. máj. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, már kérdeztem ezt itt és 4 nap az út kb. Ja és Sarah meg 12 óra alatt elment repülővel, meg csak egy telefonhívásra szétlőnek rakétával egy hajtó mert Poszeidonnak olyan vágya van, túltolták ezt az egész 5. évadot.... Meg Benjamin felveszi a muzulmán vallást amikor Irakba szolgált... ne etessük már az embert... Kvázi látta, hogy vallás mennyire befolyásolja a fiúkat a közel-keleten , de megtér... persze.
2017. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen nekem is voltak ketelyeim az otodik evaddal kapcsokatban a szokes volt mindig is a kedvenc sorozatom nyilvan azonnal elkezdtem nezni ahogy megtudtam de olyan szepen le volt zarva hoskent meghalt tokeletes volt. Nem tudom miert jo mindig a happy end
2017. máj. 31. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!