Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz 6. évada a...

Szerintetek lesz 6. évada a szökésnek? Tudtok erről valamit? Azt olvastam, hogy a színészek benne lennének, de az írónak egyenlőre nincsenek ötletei.

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mélyponton van a sorozat nézettsége és hetek óta egyre csökken. Az nem elég ha a színész akarja. Ránéz a csatorna a nézettségre és azt mondja hogy kösz, ez nem éri meg nekünk. Majd kaszálják. A sorozat bőven kasza-közelben van.


A színészek amúgy annyira nem voltak benne hogy az eredeti 10 rész helyett 8 részes lett.

2017. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsirafcica ***** válasza:
Az egyik weboldalon azt olvastam, hogy az ötödik évaddal zárják, mert már a forgatókönyv írónak sincs több ötlete.
2017. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Ezt olvastam már én is azóta.Meg olyat is,hogy csak akkor lenne 6.éved,ha valami igazán ütős sztori jutna az író eszébe.
2017. júl. 29. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Közben májusban el is kaszálták a sorozatot, így ha akart volna folytatást sem adott neki esélyt a csatorna. Az pedig hogy két kasza után folytassák a sorozatot már kész csoda lenne. Eleve nem is lett volna szabad 1-2 évadnál többet adni neki hogy minőségi maradjon (szökés + következményei max, nem pedig még három hülyeség).
2017. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont egy Szökés Facebook csoporttól ezt kaptam: https://www.youtube.com/watch?v=RK384XGUGWk.Akkor ez csak valami rajongói videó,vagy mi ez?
2017. júl. 31. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott van rögtön a legfelső komment ami leírja hogy ezek jelenetek a Legends of Tomorrow c. sorozatból.
2017. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonlítanak pedig a börtönös jelenetek a szökésre,lehet annak a sikerét akarják meglovagolni.Mert ugye Wentworth Miller,és Dominic Purcell itt is szerepelnek.A kommentet,azt nem is figyeltem.Már kezdtem örülni :(
2017. júl. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!