Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a filmről? (A villámtolvaj- Percy Jackson és az olimposziak)

Figyelt kérdés

Én személy szerint imádom ezt a filmet. Viszont a

könyvet mégjobban szeretem.



2017. jún. 1. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Könyvbe nem olvastam de filmben többször is láttam a kedvenc jelenet mikor Vegas ban betépnek :D Lady Gaga zene a háttérben :D jó film a 2 rész is de az első jobb
2017. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer nézhető film.. A mitológia eredeti történetétől iszonyatosan messze van..

Ennél sokkal jobb az Odüsszeia film.

2017. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elsőnek üzenem,hogy

mindenképp olvasd el a könyvet. Nekem az tetszik benne a legjobban,hogy Percy milyen

sikeresen bosszantja az isteneket.

Vigyázat!SPOILER:

Amikor Keyrón elmondja Percynek,hogy Zeus őt gyanusítja azzal,hogy ellopta a villámját azt mondja Zeus bolond. Mire villám csap bele a félvértábor védőburkába

Percyék feje fölé.

Később egy buszon utaznak az alvilág bejárata felé,rájuktámad Ms.Dodds alakjában

egy fúria,és miután sikerül legyőzniük és

a fúria fenyegetőzik azzal,hogy miket fog vele tenni Zeus és Hádész,Percy annyit felel ŕa ógörögül,hogy mind a két olimposzi

főgóré puszit nyomhat a fenekére.

Miután legyőzték Medúzát,Percy elküldi a

fejét az Olimposzra az istenekhez.

Nekem ezek a kedvenc részeim a könyvből.

Amúgy a filmben nekem is a Vegasi rész a

kedvencem.

A második válaszolónak is köszönöm hogy írt. Meg fogom nézni az Odüsszeát.

2017. jún. 1. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy toll :D :D :D :D
2017. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Ha megnézed az Odüsszeát akkor Armand Assante főszereplésével nézd meg. Nagyon jó, és az eredeti mitológiához is elég közel áll. Hosszú film, szóval tegyél magad mellé pop-cornt..:)

2017. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy újra írtál. Az nagyon jó,ha

hosszú a film,mert részletesebben van kidolgozva.

2017. jún. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!