Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ahoz hogy egy filmben tudjak...

Ahoz hogy egy filmben tudjak szerepelni kell valamilyen sulit végeznem?

Figyelt kérdés
Szval ahoz hogy egy filmben én játszam pl. a foszerepet és szinész legyek ahoz kell valamilyen sulit végeznem? vagy csak elég pl ha a rendezo felkér arra hogy játszam el a szerepet suli nélkul?...

2017. jún. 2. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább az kell hozzá, hogy "felfedezzenek". Ehhez viszont vagy valamiben nagyon ki kell tűnnöd, vagy a megfelelő "pedigré"-re van szükséged...
2017. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 Nem feltétlenül. Harrison Ford például ács volt. Ő készítette George Lucas bútorait, majd ő megkérdezte, hogy elvállalná-e Han Solo szerepét, mert alkalmasnak találta. Bár ez a ritka esetek közé tartozik. Nem lehet mindenki filmsztár.
2017. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# Tehát "felfedezték". Ahhoz szem előtt kell lenni. :) Mellesleg nem kizárt, hogy jó volt a szakmájában...

Swarzenegger testépítő volt, viszont annak kiemelkedő.

A barbár fivérek főszereplői is az előnyös külsőnek köszönhették a "sikerüket". Meg vannak, akiknek az arca teszi különösen alkalmassá pár szerepre.


[link]



Meg van még rengeteg más is, aki nem úgy képzelte el az életét. Szem előtt kell lenni, a végzettség már nem annyira fontos. (Ha olyan kisugárzása van az illetőnek, hogy megéri foglalkozni vele max idő közben elvégez valami sulit).


Azokról nem szól különösebben semmi, akik így vagy úgy megpróbáltak bekerülni a filmvilágba, de soha nem sikerült semmit alkotniuk. Statisztikai szempontból szerintem ők vannak többen.

2017. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ő készítette George Lucas bútorait, majd ő megkérdezte, hogy elvállalná-e Han Solo szerepét, mert alkalmasnak találta."


Először is, Ford akkor már cirka 10 éve színészkedett, leginkább sorozatokban és TV filmekben. Másodszor, őt sem az állványról szedték le és rakták főszerepbe. A szereplőválogatáson ő olvasta be a szöveget az igazi jelölteknek és lejátszotta őket a színpadról.

2017. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzátéve, Ford tényleg volt ács. Valamikor a 60-as évek közepe táján, de nem a Star Wars forgatásakor.
2017. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem menőségből de nekem megvan a fejem a színészkedéshez... sőt... a modellkedésen is gondolkoztam már de ahoz tul alacsony vagyok :D 15/f
2017. jún. 2. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!