Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Berserk Claymore hoz hasonló...

Berserk Claymore hoz hasonló animék?

Figyelt kérdés
középkori fantasy harcos jó sztorival
2017. jún. 2. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

sinsekai yori. katonaság meg konkrét kardforgatás nincs benne de alternativ középkor titok meg vér, meg hullák meg ilyesmi van ugyanakkor meg nagyon kedves kis sorozat. hatalmas bukás volt a készitoknek, de én valamiért szeretem.

A jojo's bizarre adventures nem középkori mondjuk, de szerintem tetszene, aztán full metal alchemistet ismered gonolom, blood+ blood-c örök kedvencek, akame ga killt ismered gondolom, aztán shineki no bahamut, ééés nanatsu no taizai <--- az egy olyan anime amiről nem tudo eldönteni hogy viccnek gondolták e vagy komolyanvették, de elég abszurd, és vicces, de közben meg látványos vérfröcskölés meg harc az egész de tényleg egy pillanat se telik el hogy ne harcolnának, nem is értem mi viszi előre

2017. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj még a legjobbat kihagytam

a drifters annyira király csak kár hogy egy évada van :/

2017. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
zsír kössz
2017. jún. 2. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Yona of the dawn

Nejimaki seirei senki

Brave 10

madan no ou to vanadis

Re:zero

2017. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!