Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan jellegű sorozat...

Tudnátok olyan jellegű sorozatokat mondani, mint a Riverdale és a 13 Reasons Why?

Figyelt kérdés

Nem muszáj hasonlónak lennie, bármilyen lehet, csak legyen izgalmas, legyen benn szerelmi szál, és vámpírok illetve egyéb természetfeletti lények NE.

Már egy csomó sorozatba belekezdtem, de max az első részig jutottam, mert nem fogott meg. És ami az első rész első felébe nem fog meg, lehet bármilyen cselekmény, később sem fog lekötni.

Szóval várom a jó sorozatokat, előre is köszi!



2017. jún. 2. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Flash, Supernatural😍 Shadowhunters💗
2017. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Kicsit meg vagyok lőve, mert én szinte csak természetfeletti sorozatokat nézek, de azért van egy pár amit ajánlhatok.

The Carrie Diaries, Pretty Little Liars, Faking it, Awkward. - ugye az utóbbi kettő egy viccesebb sorozat 20 perces részek, míg az első kettő egy hosszabb, lassabban kibontakozó.

A The Carrie Diaries lényegesen a szerelemre épül, meg a karrierépítésre, önmagunk megtalálására, igazán fiataloknak szól - ha esetleg nem hallottál volna róla még akkor ez a sorozat a Szex és New York fiktív karakterének fiatal korát fogja közre.

A PLL-ről meg szerintem biztosan hallottál, hasonlóan izgalmas a Riverdale-hez - bár szerintem irtó vontatott most már, de egy pár hónapig biztos elmazsolázhatsz vele.

Ha esetleg mégis váltanál a természetfeletti dolgokra, akkor a Supernatural-t mindenképp nézd! Nincs olyan lényeges szerelmi szál, de szerintem egy #mustwatch sorozat.

Teen Wolf, The Vampire Diaries meg a tipikus szerelmes, természetfeletti sorozatok, ott aztán csak úgy özönlenek a szerelmes párok és rendkívül izgalmasak és lekötőek, de szerintem minél idősebb vagy, annál kevésbé látod értelmét.

És így a végére egy tipp! Ne add fel az első résznél. Igaz nagyrészt azokból lesznek a nagy kedvencek, amik már az első részben megfognak, de számos olyan sorozat van, amiben néhány rész, vagy esetleg évad szenvedősebb volt, de az összhatás meg zseniális.

Sajnos most ennyi jutott eszembe, remélem hasznos volt némelyik.

2017. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rendben megfogadom a tanácsod, legalábbis igyekszem:)

A PLL-t a 3. évadig néztem régen, kicsit meguntam.

2017. jún. 9. 20:17
 4/4 anonim válasza:
Skam
2017. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!