Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol talalhatok neten magyar...

Hol talalhatok neten magyar szinkronnal transformers g1 sorozatot?

Figyelt kérdés

#sorozat #magyar szinkron #Transformers g1 mese
2017. jún. 4. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos sehol, mert magyarul csak a képregényt adták ki, a rajzfilmet nem.
2017. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jaj, pedig gyerek koromban adtak a tb- ben magyarul estenkent!

Ez szomoru!😞

2017. jún. 6. 17:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint magyarul eddig csak a következő Transformers-es rajzfilmek jöttek ki: Armada, Energon, Cybertron, Prime, Mentő Botok és Robots in Disguise. A G1-et legfeljebb itthon is fogható külföldi csatornák adták angolul vagy németül.


Az egyetlen, amit magyarra is leszinkronizáltak a G1-ből, az a mozifilm, és az a pár jelenet, amit betettek a Leon, a profi című filmbe.

2017. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ertem.Vajon mit lathattam akkor en gyerekkent? Melyik meset a transformersek kozul?
2017. jún. 8. 13:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor voltál gyerek. Tudtommal magyarul régen csak az Energon és Cybertron című sorozatok mentek, 2004-2006 körül a Cartoon Network-ön.
2017. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
89-ben láttam a mesét vagy 90-ben.
2017. jún. 8. 16:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Az más. Talán akkorra már kijött magyarul a '86-os mozifilm, lehet, hogy ezt láttad? Volt még akkoriban pár Transformers koppintás is, például a Space Transformers (más néven Diatron 5) vagy a Phoenix-bot Phoenix King című koreai animációs filmek, amikben szerepeltek hasonló robotok. Ezek némelyikét is kiadták magyarul.


Ezen kívül csak arról hallottam, hogy az angol Sky 1 és a német RTL adta a G1 sorozatot, persze nem magyarul. Azt tudom, hogy a Transformers rajzfilm "testvére", a G.I. Joe régen ment valamelyik magyar csatornán, de magáról a Transformers-ről nem hallottam ilyet.

2017. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ertem. Koszi a segitseget. Akkor sztem nemetul lathattam a g1 sorozatot. Mert volt nemet csatornank es mar akkor is beszeltem egesz jol nemetul. Biztos a g1 volt. Most nezem angolul. Koszi a segitseget.

Meg valami ugye a g1-ben volt slingshot vagy parittya. Egy feher repulo, sarga szemuvegben?

2017. jún. 9. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. [link]
2017. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolso koszi.
2017. jún. 24. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!