Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy kb 90-s évekbeli...

Keresek egy kb 90-s évekbeli katonai kiképzőtáborban játszódó filmet, melyik lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nem háborús! Akció-vígjáték szerű.

Valamikor 1997-2000 között láttam a magyar TV2-n.

Nem sok emlék maradt meg a filmről.

Javarészt katonai kiképzés és a katonai élet velejárói körül forog, kb mint a Rendőrakadémia.

A kiképző őrmester kb olyan forma mint a "kőagy őrnagy".

Ordító, fikázó, alázó stb , hogy fekete volt e abban már nem vagyok biztos. Futás közben míg más szakasz olyat énekelt hogy "szép szőke lány, az én babám" , Addig ez a kiképző olyanokat hogy "napalm hull le rá, gyárban leszarják, kupleráj" stb.

Ami még beleéget a memóriámba a filmből az "elsőtoszóbálozó" . Felismeri valaki ennyiből?



#film #katona #kiképzés #elsőtoszóbálozó
2017. jún. 5. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

az acéllövedék-ben hozták először feledhetetlen módon a kiképző őrmester karaktert,viszont az közel sem vígjáték.

de énekeltet velük ilyesmit állandóan.

2017. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet utánanéztem sajna nem az, viszont hála a youtube hasonló videó ajánlásainak egy párat átforgatva MEGTALÁLTAM!! :)

An Officer and a Gentleman az eredeti címe, drama/romance kategória, nem gondoltam volna mert gyerekként sokat röhögtem rajta. Itt egy pár perces jelenet: https://www.youtube.com/watch?v=WIP1sO9Pv50

Ncore-n megtaláltam magyarul, viszont kommentek alapján 2 szinkronja van. Bízom benne hogy az van fenn amire én emlékszem.

2017. jún. 6. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

aha,ez is híres film.

louise gosette jr leghíresebb szerepe.

2017. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!