Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók és The Originals-...

Vámpírnaplók és The Originals-A sötétség kora?

Figyelt kérdés

Van pár dolog, ami nem világos ebből a 2 sorozatból.

Valaki esetleg meg tudná magyarázni őket?


1.Hogy szabadultak ki a kriptavámpírok, ha Bonnie és a nagyija visszazárták a bejáratot?


2.Klaus, hogy öltött újra alakot a saját testében, amikor az elégett, mikor leszúrták a tölgykaróval?


3.Stefan milyen dolog hatására kapcsolta vissza az érzelmeit, amikor először kikapcsolta?


4.Hibriddé nem csak úgy válhat valaki,ha feltámadás után egy hasonmás véréből iszik? Hayley a babája vérét itta meg, hogy átváltozzon és ezt nem értettem.


5.Nem értem, hogy Klaus miért mondogatja azt,hogy ő alkotta az elpusztíthatatlan tölgy karót, ha azt az anyja csinálta valójában. o.O



2017. jún. 6. 12:55
 1/6 anonim válasza:

Szia, elgondolkodtató kérdések! :)

1. Azon gondolkodtam,hogy amikor Bonnie kővé dermesztette Silas-t és meghalt, utána feloldódott a varázslat.Talán itt is ez történt, amikor Bonnie nagyija meghalt esetleg meggyengült a varázslat ereje és a vámpírok kijöhettek. (Vagy a készítők elszúrták)

2. Biztos megoldották valahogy, ha Bonnie tud tüzet kreálni miért ne tudná megakadályozni azt??? ;)

5. Talán mert szeret dicsekedni azzal hogy mennyit mindent vitt véghez.

Ennyire jutottam a többit én se értem.

2017. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A másodikra még lehetne az is magyarázat,hogy :

Amikor Alaric Klausba szúrta a karót elkezdett ugyan égni, de rácsukták a koporsót így nem jutott elegendő oxigén a tűznek ezért elaludt.

De igazából régen láttam nem emlékszem, hogy utána mutatták volna hogy tényleg elégett Klaus.

2017. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Igaz...lehetséges,hogy tényleg így voltak.

Az is fura volt mondjuk számomra,hogy mikor Kai összekötötte Bonnie életét Elenáéval és azt mondta,hogy csak akkor törik meg a varázs,ha ő meghal és ugye meg is halt aztán Kai,de Elena mégse ébredt fel.

Meg az se volt világos,hogy Kai,Lily és az eretnekek,hogy tudtak kiszabadulni a börtönvilágból.

2017. jún. 7. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:

"Meg az se volt világos,hogy Kai,Lily és az eretnekek,hogy tudtak kiszabadulni a börtönvilágból."


Lily Damonnal és Elenával távozott a börtönvilágból az emelkedő segítségével, direkt azért hozták vissza hogy kapcsolja vissza Stefan érzelmeit aki kikapcsolta azt Caroline zsarolására! Kai és az eretnekek szabadulásáról konkrétan hogy hogy arról nem esett szó szerintem...csak az egyik részben az eretnekek az erdőből sétáltak be a házba(az 1903-as börtönvilágba) és Kai az ajtónál azt mondta hogy:" Ideje hazamenni!"

És ennyi :)

2017. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,bocsánat,elírtam azt a részt. Szóval a Kaira meg az eretnekekre gondoltam,de hát úgy tűnik akkor ezt nem tudták megmagyarázni. Azért ez elég gáz.
2017. dec. 4. 13:59
 6/6 anonim válasza:
A 4 es kérdés! Nem ivott a véréből hanem úgy halt meg, hogy Hope vére benne volt ezért támadt fel és mivel a kicsi hibrid (ezért az anyja is az lett) De el is mondják a következő részben
2018. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!