Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ha van több 100...

Szerintetek ha van több 100 videóm, amik rengeteg helyet foglalnak, akkor meg tartsam?

Figyelt kérdés
Van egy YouTube csatornám, melyre már több száz videó feltöltöttem. Ezek a videók mindig megvágottak, és ezeket mindig egy mappába gyűjtöm. Lassan mér 200 GB-os a mappa. Mindig mikor újra telepítem a Windowst, akkor le kell őket mentenem, majd vissza. Gondolkoztam azon, hogy letöröljem-e a videókat, de akkor nem lennének meg értelem szerűen és kitudja, lehet még jól jönnének. Szóval nem tudom mi legyen. Nos? Szerintetek? Előre is köszi a segítséget!

2017. jún. 8. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy külső merevlemezt, újonann is vannak ma már jó árban több terrásak is!
2017. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz külsőre költeni, akkor töltsd fel a videókat a jelenlegire nem listázottan (ezt ugye csak azok látják akiknek adsz hozzá linket) vagy privátban, vagy pedig csinálj egy új youtube fiókod ugyanezzel a céllal és ha kell valami amit mondjuk újravágnál akkor csak gyorsan leszeded, és kész. :)
2017. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ezek mint fel vannak töltve youtubera alapból. És csomószor kellenek egy-egy munkához,de youtuberól nem lehet ugyanolyan jó minőségben letölteni. Vagy igen?
2017. júl. 8. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá megfelelő programod, akkor megmarad a jó minőség is. Ehhez szerezz be egy gépen futó letöltőt mert interneten nem hiszem, hogy találnál...
2017. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de nem értem, hogy a letöltéstől miért/hogyan változna meg a minősége?? :/
2017. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy fizess elő valamelyik felhőbe..
2017. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!