Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A lost-nak lesz értelmes...

A lost-nak lesz értelmes befejezése?

Figyelt kérdés

Most végeztem az 1. Évaddal. Picit lassan bontakoznak ki a dolgok, de annyira nem vészes.

A végére kiderül minden, hogy mi folyik a szigeten? Vagy kikerülnek onnan?



2017. jún. 9. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden ki fog derülni, egyre rejtélyesebb és izgalmasabb lesz, olyan dolgok fognak történni, amiktől megáll az eszed:D. Nem akarom lelőni a végét, de az utolsó évad kicsit össze lett csapva, de ennek ellenére örülök, hogy végignéztem, az egyik legjobb sorozatélményt a Lost adta nekem (és nagyon sok sorozatot megnéztem).
2017. jún. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradnak "lyukak", de sok mindenre fény derül. Nekem nagyon tetszett a befejezése.
2017. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó évad eléggé összevisszaság lesz, de tényleg elég sok mindenre fény derül. Ha esetleg időközben lesznek olyan részek amik unalmasnak tűnnek attól még ne hagyd majd abba, mert maga a sorozat nagyon érdekes.

Egyik kedvencem. Sajnos az Odaátot számomra nem múlja felül.

2017. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baromi izgalmas a sorozat, és a végére nagyjából mindenre fény derül. De az idő előre haladtával csak egyre durvább lesz, szóval nézd tovább.
2017. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!