Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó koreai drámát tudtok ajánlani?

Jó koreai drámát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Amiben pl. Híres koreai színész játszik :))

2017. jún. 11. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, 20 perce fejeztem egy doramát, szerintem ez volt életem legjobb doramája. Annyira izgalmas, folyamatosan a múlt-jelen közötti kapcsolatokat mutassa be, hihetetlen mennyire megszerettem. Annyira érdekes, a múlt megismétli magát a jelenben és a felkelés résztvevői újraszületnek és 2017-et írunk. Az egyik viszont nem, aki szellemként tér vissza és hossza össze a triót. Együtt rakják össze hogy mi is történt valójában a múltban éss ahw látnod kell. "Chicago Typewriter" a címe, szerintem 2017 eddigi legjobb, legizgalmasabb doramája. Mind a 3 főszereplőt imádni fogod.

Strong Woman Do Bong Soon

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

Tunnel

Whisper

Signal

Fight My Way(futó sorozat)

Father is strange(ez is jelenleg futó sorozat, 50 részes, és MINDEN(!) szereplő életét bemutatja)

Suspicious Partner(futó sorozat, szerintem annyi elég, hogy Ji Chang Wook a főszereplő)

2017. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
W-Two worlds, meg minden más, amiben Lee JongSuk játszik. Moon Lovers és You're beautiful. Nálam ezek visznek mindent.
2017. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Goblin, The legend of the blue sea, Descendants of the sun, Healer, My love from the Star, Heirs, The K2, Suspicious Partner. :D
2017. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csrem válasza:
Moon Lovers ♥♥♥♥♥♥♥♥
2017. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!