Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereted az eredeti Texasi...

Garrison 2001 kérdése:

Szereted az eredeti Texasi láncfűrészes mészárlást (1974)?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon izgalmas, hangulatos és érdekes film, én nagyon kedvelem. Egyáltalán nem véres, de ettől függetlenül nagyon ötletesek a kivégzések és "jól néznek ki". Az én véleményem szerint a karakterek és a színészek is jók benne. Arról nem is beszélve, hogy ez az alkotás valamilyen szinten (az 1978-as Halloween előtt) megalapozta a slasher műfajt. Na igen, ez a film még nem abból a korból van, amikor folyamatosan gyilkolászták az embereket a filmekben, mert kb. másfél óra alatt öt ember hal meg, de ettől függetlenül, szerintem, végig fenntartja a figyelmet a film. Nálam simán 10/10. Ti mit gondoltok erről a moziról? :)

2017. jún. 12. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem király film :)
2017. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok én tegnap, láttam a 2003-masat nem rossz film , várom az új 2018-ba megjelenő filmet is;)
2017. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a 2003-masról is elég jó kritikát hallottam, csak azt én azért nem nézem meg, mert elvileg véres, és nem bírom a véres filmeket. Köszi a válaszod! ;)
2017. szept. 11. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egész Texasi láncfűreszes-szériát szeretem, de nálam is ez viszi a pálmát. Amellett, hogy ütös,jól kidolgozott film, lebilincselő film, amiben megvan minden elem ami egy jó horrorhoz kell, mégsem megy át hatásvadász trancsírba, valóban filmtörténeti jelentősége is van. Az egyediségével kultuszt teremtett( gyakorlatilag érdekesebb maga a történet mint a gyilkolászás,ami ritka a horror műfajban) nem véletlnül ilyen sikeresek és közismertek a Texasi Láncfűrészes filmek.
2017. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
hát nekem nem nagyon nyerte el a tetszesemet, mostani szemmel es a mostani ilyen típusú filmekhez hasonlitva pláne nem tetszik de az akkor biztos jónak szamitott mindenkinek aki kedvelte azt a fele horrort
2018. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az egyetlen aki borzalmasnak találta?


Kedveltem Leatherface-t, de az elején is úgy mutatták be a filmet , hogy : "mennyi szenvedést kellett átélniük"

Dehogy kellett! 1 emberen kívül az összes többi azonnal meghalt, a számomra egyetlen kedvelhető karakter, Franklin is.


Annyira intelligensnek látszott és főszereplőnek erre basszus, jön Leatherface és 1 perc se kellett hogy meghaljon.

Nem voltak menekülések, nem volt izgalom... Ennek ellenére tényleg kedvelem Leatherface-t de szerintem a film borzalom

2023. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!