Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto boruto new generation...

A Naruto boruto new generation -nek hány része van? (Illetve én úgy tudom naruto meghal/súlyosan megsérül egy részben, ez melyikben van? )

Figyelt kérdés

Link a videóhoz amelyikből vettem, hogy Naruto meghal:

https://www.youtube.com/watch?v=KNgzJDaqTk8



2017. jún. 13. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük a spoilert.
2017. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mangának eddig 13, az animének 11 része jelent meg (eddig csak filler), de nyilván lesz még sokkal több.


Naruto nem biztos hogy meghal, csak annyi hangzik el a történet elején, ami a sorozathoz képest a jövőben játszódik, hogy Borutót is utána küldik, ami nem feltétlenül jelent halált. Persze valószínűleg de.

2017. jún. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen spoiler? :)


A Boruto úgy kezdődik, hogy Kawaki azt mondja Borutonak, hogy majd jól Naruto után küldi. Hogy ez mit jelent, nem tudjuk, de igen, jelentheti azt is, hogy Naruto hallott, és Kawaki Borutót utána küldi a halálba.


A videó, amit linkeltél, az meg a Naruto Shippuudenből való, nem Boruto! Naruto a 393. részben "sérül meg", vagyis kivonják belőle Kuramát, ezért hal meg majdnem, utána jön egy csomó filler, és majd a 414. részénél folytatódik.

Ezek 2014.12.25-én és 2015.05.28-án kijött részek, úgyhogy annyira nem nagy spoilerek, csak annak, aki esetleg nagyon le van maradva.

2017. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:D
2017. júl. 16. 20:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az tévesztett meg hogy felülre ki volt írva az hogy boruto :)
2017. júl. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!