Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy bunyóban melyikük nyerne...

Egy bunyóban melyikük nyerne hármójuk közül: Coredell Walker, John Rambo vagy John McClane?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok nagy fanjuk, nem tudom ki mire képes, de külső alapján Rambo-t tippelném. :D
2017. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Karaktereket nézve Walker lenne a legesélyesebb, neki van a legnagyobb harcművészeti tudása. A színészeket nézve is valószínűleg ő lenne a győztes, a 3 színész közül ő az egyetlen aki harcművészettel foglalkozott nem is akármilyen szinten.
2017. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Walker-a karakter és maga a színész is több harcművészet mestere,míg Rambo "csak"zöldsapkás.Mclane csak jól lő ennyi
2017. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a fiktív karakterekről beszélsz akkor John Rambo nyerne.


Ha a való életben (mondjuk fénykorukban) küzdenének meg akkor Cuck Norris győzne lazán mert ugye több harcművészetben is jártas.

2017. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

rambo képzett közelharc szakértő,képzett gyilkos és szabotőr.

de ami a fontosabb hogy nem csak képzett,de éles helyzetekben próbára tett rutinnal is rendelkezik.

mondhatni lazán győzne.

2017. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Rambo nyerne.
2017. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hiszitek vagy sem de a wikipédia szerint-megnéztem- walker tehát a karakter,tengerészgyalogos és több harcművészet mestere(mint norris a való életben)ezért választottam volna őt mint rambót.Rambo mint mondtam csak egy zöldsapkás! nem gerilla vagy dzsungelharcról volt szó hanem BUNYÓRÓL!És csak hogy Schwarzeneggert idézzem a Kommandó c.filmből mikor a néger mondja hogy a seregben zöldsapkás voltam,erre ő-nekem egy zöldsapkás a fél fogamra sem elég.
2017. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!