Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valakinek ismerős ez a film?

Valakinek ismerős ez a film?

Figyelt kérdés
Van egy család, anyuka sikeres a munkahelyén és az életben is, de kiderül hogy a férjének van valakije, aki azt hiszem a nő titkárnője vagy barátnője, már nem tudom. A férj lelép az új nővel, a munkahelyéről kirúgják és az új nőt rakják a helyére, majd miután sikerül összeszednie magát a férj újra hazamenne, mert az új nő gyereket szeretne, ő meg már nem erre vágyik, de a feleség nem fogadja vissza, később kiderül hogy az új nő terhes lett és ikreik lesznek, majd az asszony régi főnöke is telefonál hogy menjen vissza dolgozni mert mióta az új nő van a helyén nem jól megy a cég, de őt is elküldi a búsba. Remélem érthetően írtam!
2017. jún. 14. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A lány a vonaton ? Nem vagyok benne biztos
2017. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a film. Azóta sem találom. :(
2018. jan. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!