Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen ehhez hasonló filmeket...

Milyen ehhez hasonló filmeket tudtok?

Figyelt kérdés

Eddig sorozatos voltam, de eldöntöttem, hogy hozzákezdek a filmnézéshez is. Így nyáron nem jönnek rosszul :)


Az ízlésem elég széleskörű, nekem nem a "műfaj" számít, hanem, hogy megfog - e vagy sem. Leginkább sci- fi és akció rajongó vagyok (Best: Hunger Games, de ott van még a Beavatott, a Mentőexpedíció), de potterhead lévén nem vetem meg a fantasy - t sem. :)

Sorozatkedvencem a The 100 és a 13 reasons why ( egyetlen sorozat, amiben nincs semmi fantasy vagy sci- fi, és mégis imádom)

LOL - hoz hasonló romantikus vígjátékokat is írhattok, biztosan ahhoz is lesz majd kedvem :)

Legnagyobb lényeg, hogy a film tinikről (is) szóljon, talán butaság, de nekem úgy az igazi :)

Előre köszi a válaszokat, megmentetek a nyaram unalmas részétől ;)



2017. jún. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mean Girls (Bajos csajok) - klasszikus, szerintem ismered

Kimi no Na wa (A Te neved, feliratos) - ez egy testcserés animefilm, gyönyörű látványvilággal, és egy hatalmas fordulattal a végén

She's The Man (Micsoda srác ez a lány) - Egy lány beöltözik a fiú ikertesójának, hogy sportolhasson a fiúcsapatban (a lánycsapatot ha jól emlékszem feloszlatták)

2017. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az útvesztő (Maze runner) 1-2
2017. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

családi üzelmek(nem scifi de vicces xdd),

varázslótanonc(<3),

az utolsó boszorkányvadász(ez nem annyira tinikről szól de ahw nagyon jó),

kémes hármas(vígjáték, és akciófilm nagyon klassz)

G.I. Joe(ez jó nagyon)

X-men sorozat

Bosszúállók sorozat(Bosszúállók, ironman, captain america, hulk stb)

2017. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!