Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi valaki közületek a...

Nézi valaki közületek a Walking Deadet?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor melyik a kedvenc évadotok? Kedvenc szereplőitek? Valami, amin nagyon kiakadtatok? Valami, ami nem tetszett?

Csak kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek róla.


2017. jún. 18. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az nem tetszik, vagy jobban furcsállom, hogy pl. Daryl íjat használ, mert az nem hangos, de mellette van egy bömbölő motorja. Vagy hogy akárki képes akármilyen kést könnyedén beleszúrta az élőhalottak koponyájába.

Vagy hogy látják ott fekszik a sok hulla, de nyugodtan közéjük sétálnak és csodálkoznak meg rikácsolnak, ha valamelyik megmozdul és megharap valakit. Vagy ha találnak csapdába esett élőholtat, akkor otthagyják és később sírnak, ha felbukkan és megharap valakit.


Kedvenc évadom talán a legeleje volt, amikor még teljesen az újdonság erejével hatott rám. Kedvenc szereplő nem tudom.

2017. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.nekem mindegyik évad tetszett a maga módján.

2.rick,carol,carl,michone,abraham.

3.a taktikai öltözet hiányán,ami alap kellene legyen egy ilyen világban,ha harapó állatok között dolgozik él valaki.

általában bokán,alkaron,vagy csuklyán harapják az embert.

logikusan belegondolva 2-3 ilyen eset után fokozottan védeném ezeket a területeket,de itt még a 7. évadban is atlétában meg ujjatlan ingben flangálnak.

4.az utolsó évad vége nagyon nem tetszett,mert igen kevéssé hihető,hogy egy zombi hirtelen felbukkanása kizökkentené annyira a támadó és a túszejtő bandát,hogy majdnem lenyomják őket.

egyszerűen sza-rul,hozzá nem értő módon volt megrendezve az a jelent,amivel elszúrták az évad csúcspontját.

2017. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!