Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani nekem jó...

Tudnátok ajánlani nekem jó filmelet sorozatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok már nagyon régóta keresek valami új sorozatot amit elkezdhetnék,vagy akár filmeket is ajánljattok!:)

Kedvenc sorozataim: Trónok harca , Riverdale , The 100, 13 reasons why , Pretty Little Liars , ( a Gossip Girlt is néztem de az annyira nem jött be), Vàmpírnaplók,

Amiket még néztem : shameless-szégyentelenek, once upon a time, vikingek

Kedvenc filmjeim: Kaliforniai Álom. Forrest Gump. Szinte minden animációs mese (Szenilla nyomában. Némó. Zootropolis stb.)illetve a romantikus vígjátékokat szeretem nagyon filmekben de pl a Spinédzserek és a 10 dolog amit utálok benned is tetszett :)

Összeségében egyébként totális filmőrült vagyok (bár talán a sorozatokat jobban szeretem ) úgyhogy jöhet minden ami a kedvencetek!



2017. jún. 21. 13:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mostani vagy régebbi filmeket szeretnél nézni?
2017. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Arrow, Flash, Legends of tomorrow, LOST, Banshee, Homeland, Supernatural, Under The Dome.

Az első 3 sorozat inkább fiús, mert szuperhősös.

2017. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nézted a Vámpírnaplókat, akkor sztem a spin-offja, a The Originals is tetszene. Valamint még tudom ajánlani a Teen Wolfot és a Shadowhunterst. Mindkettő fantasy. Tele vérfarkasokkal, utóbbi vámpírokkal.
2017. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pootie Tang
2017. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 zsuzsivivi111 válasza:
Outlander és A szolgálólány meséje
2017. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ha tetszett a Trónok harca, akkor esetleg teszene a Vikingek is. Ugyanolyan séma alapján halad a történet, bár nekem kicsit már sablonos az egész, de helet, hogy neked bejönne.


Kifejezetten akciós sorozatok közül pedig a Gothem-et, A grimm-et, és a Flasht tudom ajánlani, ezek a legjobbak. De jó még a Zöld Íjász, A holnap legendái, és nézhető még pár rész (!) a Supergirl-ből is.


Ha szereted a vámpíros, vérfarkasos filmeket, sorozatokat, akkor érdemes megnézned a Teen Wolfot is, sztem az a legjobb.

Jó vámpír-vérfarkas ellentéten alapuló filmtrilógia még az Underground.


És végül, ha mindezeknek a keverekét szeretnéd, sok izgalomra, vérre, szerelmi viszályra, és emberfeletti, érdekes teremtményekre vágysz, akkor a te sorozatod a The Walking Dead. Ha azt kivégezted, ott van a spinoff sorozata, a Fear The Walking Dead, ami hasonló helyzetet mutat be.


Remélem tudtam segíteni. Jó sorozatolást, filmnézést! :)

2017. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Miss Baltazar01 válasza:
Still star crossed, Reign(Az uralkodónő), This is us(Rólunk szól), Poldark, Outlander, Younger, Zoo: Állati ösztön
2017. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Baltazar01 válasza:
Filmek: Vissza hozzád, Végtelen szerelem, Szerelem és más drogok
2017. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat, biztos vagyok benne hogy lecsekkolom mindet ;)
2017. júl. 13. 18:15
 10/12 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: Menézek mindent :)
2017. júl. 13. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!