Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy háborús filmet,...

Timoka21 kérdése:

Keresek egy háborús filmet, vajon látta valaki?

Figyelt kérdés
Jó pár évvel ezelőtt, még gyerekként láttam egy filmet. Egy ideje keresem, de nem találok rá sehogy sem. Ez egy háborús film volt, azt nem tudom, hogy két részes volt-e, de arra emlékszem, hogy két egymást követő este volt műsoron a film. Röviden a cselekmény, amire még emlékszem, hogy egy német katonát azt hiszem Olaszországba küldenek, itt megismer egy nőt, ha az emlékeim nem csalnak, akkor köze van a partizán csapatokhoz. Egymásba szeretnek, és menekülnek talán. Közben gyerekük is születik. Mintha a katona is beállna a partizánok közé, vagy csak segíti őket. A címe nekem állandóan úgy ugrik be, hogy: határtalan szerelem, határtalanul, határok nélkül, vagy valami hasonló. Viszont sehol rá nem találok, pedig minden elképzelhető módon kutattam utána, de semmi eredmény. Lassan 6 hónapja keresem, és tényleg nagyon szeretném újra megnézni. Ha valaki látta, vagy akár hasonlót is kérem jelezze. Bármilyen útmutatást óriási hálával fogadok. köszi:D

2017. jún. 25. 23:33
 1/1 anonim válasza:
Hello! esetleg Szerelemben, háborúban 1996-os film
2017. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!