Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen 2000 utáni vámpíros...

Milyen 2000 utáni vámpíros filmeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, talán kicsit furán fog hatni sokaknak, de én utálom a régi, klasszikus vámpíros filmeket, amikben a vámpír a főgonosz, vagy legalábbis szívogatja az embervért, ijesztget, stb. Ha már ott tartunk, őszintén szólva ebből a szempontból inkább az Alkonyat tetszik, és az olyan filmek/sorozatok/könyvek, amikben a természetfeletti lények (is) fontos szerepet kapnak (mint főhős(ök)).

Nyilván ez alapján a legtöbb vámpírrajongó ellentétét képzem, és pont ezért nyilván nem találok a google-ba beírt pl. 'top 10 vámpíros film' között nekem valót... Ja, és ami problémám van még a vámpíros filmek nagy részével, hogy 2000 előttiek... Szóval 2000+os, de még inkább 2005+os vámpíros filmeket keresnék, amiket a többség* nem díjaz túlságosan


*Már ha tényleg a klasszikus vámpírkedvelők vannak többen


2017. jún. 27. 22:57
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
Engedj be! - ez a legjobb szerintem az újabbak közül (már a svéd eredeti)
2017. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Underworld széria.
2017. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjsötét árnyék
2017. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pap - Háború a vámpírok ellen (2011)
2017. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!