Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS! Mit jelentenek a képeken...

SOS! Mit jelentenek a képeken lévő szövegeket? Vámpírnaplók, Harry Potter, Shadowhunters Linkek lent

Figyelt kérdés

LINKEK: [link]

[link]

[link]



2017. jún. 28. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Első kép:

Hermione oldala: Ez nem az aminek hiszed, Harry! Én határozottan nem smároltam Malfoyyal!

Tudod, csak csokibékán fulladozott, én pedig szájon keresztül lélegeztettem...

... és azt mondta, hogy ott lent is csokibékákon fuldokol.


Malfoy oldala: Piton professzor, épp most kaptam el ezt a tanulót a seprűszertárban a sárvérű Grangerrel! Teljesen egymáson voltak.

Fogd be, Frics! Nem másztam rá! Ő csak egy csokibékán fulladozott, én pedig szájon át lélegeztettem!

Megértettem, Mr.Malfoy. De legyen szíves lemagyarázni, hogy akkor miért van lehúzva a slicce, és az alsóneműje miért van csokifoltokkal tarkítva.


2.kép:

Egyszer kitweeteltem, hogy "Jó éjt, a Londoni ágyamból."

És valaki azt mondta, hogy "Bánod, ha bemardekárolok?" (Magyarba nem tudom átadni ezt a szóviccet, bocsi. Annyit tesz, hogy egy szexuális felhívást kever a kígyós ház nevével... :D )

Igazán lenyűgözött voltam, a hölgyeménynek pedig majdnem vissza is tweeteltem.



Sajnos, a harmadik képet nem nyitja meg nekem, így azt nem tudtam lefordítani. Azért remélem ezzel segítségedre voltam. (És köszi, viccesek voltak a képek :D Jó móka volt megnézni őket.)

2017. jún. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!