Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlana valaki egy jó fejhall...

Ajánlana valaki egy jó fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Elsősorban filmezésnél használnám, nem gamer füles kell, nem kell mikrofon, de lehetőleg könnyű és kényelmes legyen. 10-15 ezer forintnál nem szeretnék rá többet költeni.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 2. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló,


Marvo hg 8907 ,nekem is ilyen van,igaz,azt mondtad nem kell gamer fejhallgató,de hidd el,nagyon kényelmes,nem szorul a fülcimpádra,az egész fülcimpa belefér.Nagyon jól szigeteli a külső zajokat,így filmnézésre tökéletes,basszusról nem is beszélve,ha számítógépen full megengedem a zenét az egész fejed berezeg a basszustól szóval én nagyon meg vagyok elégedve vele,és még 10000 forint sincs.Legalábbis ahogy átszámítottam forintba,az enyém nem volt annyi.


Mást sajnos nem tudok ajánlani,mert nem tudom hogy milyenek.Véleményem szerint jobb,ha elmész egy üzletbe,és ott meg tudod nézni hogy hogy néz ki meg minden.Jobb mint online vásárolni.10000 forintért már kapsz egy jót...Többet nem is érdemes kidobni rá,ha csak filmekre használod.


Szeva.

2017. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!