Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az utóbbi 2 évből melyek a...

Az utóbbi 2 évből melyek a legjobb újonc amerikai sorozatok?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok maradva az amcsi sorozatokkal, ezért szeretném pótolgatni a nyáron. Asszem elég lesz az utóbbi időkből. A címek mellett ha lehet írjatok pár szót is a sorikról.

2017. júl. 3. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Hát írok párat,amiket személy szerint imádok.

1.Kegyetlen tánc-ez egy balettos sorozat,elég fordulatos és valósan mutatja be az egészet. A főszereplője egy lány, aki pár év kihagyás után újra megpróbálja. Szerintem érdemes elkezdeni. Amúgy ez egy 8 részes mini sorozat.

2.Bates motel- Ennek a sorozatnak az évben volt a befejező évada. Alfred Hitchcock-Psychojának az előzményeit mutatja be. Nagyon beteg és érdekes sorozat. Ha kicsit is szereted a nem mindennapit akkor érdemes belefogni.

3.House of Cards( Kártyavár)- Politikus sorozat. Arról szól,hogy juthatunk a ranglétrán egyre feljebb, politikus vicekkel megfűszerezve. Ha nem érdekel a politika, akkor unalmas lesz. Amúgy Kevin Spacey benne a főszereplő.

4.Hannibal- Na igen, kannibalizmus van benne. Ez egy nyomozós sorozat. Amiben Dr.Lechter és a nyomozó a főszereplő,mellesleg mindketten nagyon okosak. Kicsit gondolkozós.

5.Black Mirror- Mindegyik rész másról szól,akármelyikkel kezdheted. Én pont ezért szerettem. Általában mindegyik a jövőben játszódik. Érdekes látni,talán mit hozhat a jövő.

6.Amerikai Horror Story- Bár szerintem erről már hallottál. Nem rég jött ki a 6. évad. Mindegyik évad másról szól. Ha nem bírod a jumpscare-t vagy a félelmetes dolgokat,szellemeket, akkor nem neked való.

7.Trónok harca- Nyáron jön majd a 7.évad. Egyszerűen imádom. Minden van benne amit eltudsz képzelni. A 3.évadig a nevekkel kicsit bajban voltam. De utána minden tiszta volt, és a sorozat csak egyre és egyre jobb lett!!

8.Riverdale-Erről én se tudok sokat, de mindenképp elakarom majd kezdeni. Nézz utána.:)

9.Orange is the new black- Börtönben játszodó sorozat,sok humorral ...Szerintem :D

10.The 100

11.PLL-aminek most volt a befejező évada. 5 lányról szól. Középsuliban játszódik. És egy bizonyos A-ról szól, akinek sok ideig nem tudják a kilétét. Nagyon érdekes. Az 5 közül egy lány meghal...És utána kezdődik minden.

12.Preacher

13.Leftovers

Remélem tudtam segíteni. Bocs,hogy nem mindent fejtettem ki. Van amit még nem kezdtem el. Például az utolsó kettőt, és a Riverdale-t. :) Ja meg kihagytam a The Walking Dead-et- Zombi apokalipszises sorozat.

2017. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Halálos fegyver
2017. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!