Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó és akció dús sorozatok?

Jó és akció dús sorozatok?

Figyelt kérdés

Olyan sorozat érdekelne ami szórakoztató, de mellette értelmes is.

Eddigi kedvenceim:

Spatacus, Vikingek, 24, Banshee

Ilyesmiket kérnék.


2017. júl. 3. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát amiket írtál azok nem mondhatóak túl értelmesnek.


Én a Breaking Bad-et és a Fargo sorozatokat tudom nagyon ajánlani, de ezeke nem olyanok amiket írtál. De valamennyi akció azért van bennük, sőt a Breaking Bad kifejezetten durva, csak megint csak nem úgy mint az általad említettek.

De ezeket kizárólag eredeti nyelven szabad nézni.


Ha mindenképpen durva kell, akkor a Game of Thrones. Bár a könyvek jobbak, de ez is mondhatni értelmes.


Ennek türhető a szinkronja is, de angolul jobb.

2017. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MacGyver

Lethal Weapon

APB

2017. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, te miről beszélsz ?

Igenis értelmesek, jók bennük a karakterek, van bennük dráma. Ellenben a Breaking Badban 20 rész alatt semmi nem történik.

2017. júl. 4. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Karakterek, dráma? A Spartacusban, a Vikingsben és a 24ban márpedig ezek kifejezetten gyengék, hacsaknem 10 éves vagy.

A Breaking Bad pedig talán a legdrámaibb sorozat ami valaha készült, de azt semmiképpen sem lehet rá mondani, hogy unalmas. És annál valóságosabb érzelmekkel rendelkező karaktereket még életemben nem láttam egy sorozatban is.

A Banshee azt elismerem, hogy lehet kilóg a sorból és pl. van normálisan megírt történet, mivel csak 2 db részt láttam így nem tudhatom, de az értelmesebben megfogalmazott kritikák nem erről árulkodnak.

2017. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A vikingekben azért van dráma, nem tudom láttad-e a 4x14-4x15 részeket.

A Spartacus utolsó 3 része is azért rendesen odavág érzelmileg.

De a 24-ben is megvan, csak barátság formájában.

A dráma tudod nem csak a nyálas-szerelmes filmekben lehet. Sokszor egy baráti-testvéri, vagy épp szülői kapcsolat is jobban sikerülhet.

2017. júl. 4. 12:53
 6/8 ZsaniHegedüs válasza:
Hazug csajok társasága. Lehet esőnek csajosnak tűnik,de nagyon érdekes,szerintem érdemes megnézni.
2017. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
banshee
2017. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs most látom hogy már írta
2017. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!