Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a Zsivány Egyes: Egy Star Wars történet c. film zseniális?

Figyelt kérdés

Barátaimnak, ismerőseimnek nem nagyon tetszett. Pedig nekem mára a legkedveltebb Star Wars filmé nőtte ki magát. Sokaknak a zene nem tetszett, másoknak a történet. (Jó, igaz, hogy mem az öreg John szerezte, hanem Michael Giacchino). De nekem a zene is nagyon tetszett, főleg a végénél.

Maga a story is nagyon jó, humorban is ott van, és szerintem a kapcsolódási pontok zseniálisak. Meg nagyon le is kötött a film. Ez volt az egyetlen film, amikor a popcorn nem fogyott el filmnézésnél.a moziban anno. Még a fele sem. Máskor legalább a feléig elfogy, de inkább az 1/3ig.

Logikusan van felépítve az egész. Most én vagyok h*lye és egy tré film?


2017. júl. 4. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nekem is nagyon tetszett, meg is könnyeztem. Bár én már a húszas éveimet tapostam, amikor egyáltalán kapcsolatba kerültem a Star Wars-filmekkel, úgyhogy nem tekintek rájuk olyan lelkesedéssel. De ez okozott katarzist.
2017. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy a hülye, tényleg az egyik legjobb SW film.
2017. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Alapvetően nem vagyok SW fanatic, de nekem is nagyon tetszett. Remek történet, hihetetlenül látványos, akció dús, de mégsem értelmetlen darálás. Jó film, nehéz lesz felűlmúlni.
2017. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Azért a zseniális jelzőt komoly filmekre szokás aggatni, a Star Wars viszont nagyon távol áll a zseniálistól.

Ettől eltekintve nekem is nagyon tetszett a Zsivány Egyes, köröket vert az Ébredő erőre.

Az utolsó fél órát nagyon jól összerakták, viszont a többi helyszínnel nem voltam maximálisan megelégedve: vagy borús, vagy esős, vagy éjszakai, vagy barlangi helyszínek voltak; szinte végig sötét volt, és itt nem a hangulatra gondolok, hanem alig lehetett valamit látni a történésekből. A birodalmi kutatóközpont volt a "csúcs". Eső+éjszaka: semmit sem lehetett látni, idegesítő volt. Ez nagyon olcsó, zs-kategóriás hatásnak tűnik, holott nyilván nem erről van, mert a Disney úszik a pénzben, és erre a filmre is dollármmilliókat költöttek.

Sokakkal ellentétben engem egyáltalán nem zavartak a CGI karakterek, az elérhető technikával ennél jobbat nem biztos, hogy ki lehetne hozni; amúgy pedig abszolút vállalhatóak lettek. Darth Vader pedig jött, látott, ütött:)

2017. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel szinte az összes kritikus azt mondja, hogy a Birodalom Visszavág óta a legjobb SW film, nem.
2017. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csináltak ennél jobb SW filmet.
2017. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Azért túlzásokba ne essünk, a 3. vagy 4. legjobb SW film eddig.
2017. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó film, viszont az Ébredő Erő nem igazán tetszett.
2017. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó volt, a karakterek is tetszettek, viszont a mészárlás a végén nem igazán SW-filmbe való volt.
2017. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudták volna hihetően megoldani hogy a főszereplők túléljék.
2017. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!