Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az gáz, hogy ha egy lány...

Az gáz, hogy ha egy lány szereti a pókember filmeket?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Én is lány vagyok, és imádom a fiús dolgokat(Pókember filmek/rajzfilmek, harcolós/öldöklős animék/mangák/könyvek, autók, videojátékok, stb). :D

Ezzel semmi baj sincs, legalább van a fiúkkal közös témád. :)

2017. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja:)
2017. júl. 5. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Csak ha az Amazing Spider Man 2-t is :)

Nekem soha nem jut eszembe úgy gondolni a filmes ízlésemre, hogy a nememhez képest milyen.

2017. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2017. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a Pókembert, de csak az eredeti, Peter Parker-eset :D

Egyébként a kedvenc filmem pedig már évek óta a Star Wars, szóval..:)

14/L

2017. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gáz az,ha a megfelelési kényszered miatt képes vagy az önsanyargatásra. Ha azért nem csinálsz számodra értékes dolgokat, mert félsz a társadalmi megítéléstől.
2017. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, hagyd már szegényt az ,,önsanyargatással". :D valószínűleg fiatal még, és számít neki mások véleménye. Ezzel mindenki volt így :) ne érdekeljen, én is szeretem, nemcsak a Marvel (DCt annyira nem, de megnézem ha arról van szó) filmeket, a háborús filmeket, sőt még az animációs kisfiúknak szóló filmeket is (pl. verdák) semmi gáz nincs ebben. Alapjáraton a filmek szerintem uniszexek, nincs olyan, hogy fiús-lányos filmek. Saját vélemény :)
2017. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban van egy korszak tiniként, amikor a túléléshez szükséges a társadalmi elfogadás, mert a másik oldala a kirekesztés.

Csakhogy nehezen tudom elképzelni, h 12évesnek mutatom a gyk választ, hogy itt a bizonyíték, hogy ez nem ciki, hanem sokan szeretik. És be is válna.


Van egy jó könyv erről, a Semmi a címe. Tinik társadalmi eljárásairól. Ajánlom kedves figyelembe. Ha kell neki reklám, akkor megemlítem, hogy be volt tiltva, majd néhány helyen kötelező olvasmány lett. Elég megosztó. Könyvtárban megtalálni. Rövid novella.

2017. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!