Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az 05x15 csillag kapu részben...

Az 05x15 csillag kapu részben mire kellet az Oroszok tárcsázója miért nem használták az Antarktiszról szerzettet?

Figyelt kérdés

Ebben a részben már az eredeti kapu az oroszoknál van, mivel az lezuhant Thor hajójával, és az antarktiszi kaput használják de csak a barkácsolt tárcsázóval. Nem értem hova lett az Antarktiszi tárcsázó holott az nem volt fent Thor hajóján mert ott manuálisan tárcsáztak. Az oroszok pedig a német országból zsákmányolt tárcsázót használták ami pedig Egyiptomból származik...

Akkor hol az antarktiszi tárcsázó ?


De mi lett Apofisz űrhajójából származó csillagkapuval , ha szinte elpusztíthatatlan atommal is egy kapu , hogy nem találták meg azt is. ?


2017. júl. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
régen láttam,de az előző részekben valami olyasmi volt,hogy az aktuális főgonosz betárcsázta az eredetit és a féregjárat nem kapcsolt le fél óra után,sőt be tudta robbantani a naquada fémből készült kapukat,ezért kilőtték az űrbe az eredetit,hogy ne pusztítsa ki a fél földet amikor robban.
2017. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az egy másik részben volt és ott az atlantiszi kapu veszett oda, és vissza koldultak az eredeti kapujukat, az oroszoktól némi pénzért....

de helyesbítenék 05 14 et akartam irni, később már nem tudom melyik részben említették, hogy a tárcsázók idővel lemerülnek, és az antakrtiszi is lemerült... gondolom azért nem használhatták, és abból következtettek, hogy legalább 50 millió éves és még akkor került az antarktiszra mikor még nem volt jeges és még nem került a délsarkra a kontinens :)

2017. júl. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!