Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan animét mondani,...

Tudnátok olyan animét mondani, ami romantikus, shojo és lány a főszereplő? (További óhajok, sóhajok lent :D )

Figyelt kérdés

Olyan animére gondoltam, ahol a csaj talpraesett, határozott valamint valamilyen küzdősportot űz.

Iskolai élettel kapcsolatos, és nem vérimádó, vagy pszicho. Valamint a fiúra először riválisként gondol, és visszautasító a szerelemmel kapcsolatban. Kicsit tsundere is lehet. Animék amiket eddig láttam a témával kapcsolatban: -Kaichou wa maid-sama

-Special A

-Toradora

Azt hiszem ennyi :)



2017. júl. 6. 22:33
 1/4 anonim válasza:

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Ao haru ride

Masamune kun no revenge

Fuuka

ennyit tudtam össze szedni ami hasonlít a fenti animékhez ha valamelyik nem tetszik sajnálom szerintem mindegyik jó én mindegyiket láttam

2017. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anime.part válasza:
Esetleg Nisekoi?😅😅😄
2017. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"a csaj talpraesett, határozott valamint valamilyen küzdősportot űz.

Iskolai élettel kapcsolatos, és nem vérimádó, vagy pszicho. Valamint a fiúra először riválisként gondol, és visszautasító a szerelemmel kapcsolatban."


Tipikus példa, és igényes anime, de kell hozzá kellő érettség (jobb 16 éves kortól), egy lélektani dráma, és a indát ne feledd,

mert a 13-tól a 17. OVA special részek a normális évad SZERVES folytatása, sőt, a leginkább azokban teljesedik ki a sorozat:


Kokoro Connect.


Itt az egyik csaj karatézik, és nyíltan udvarol neki a klubban egy fiú, de elutasítja, mert a csaj androfóbiás, tehát fél a férfiaktól, mert megpróbálták őt korábban megerőszakolni. De mindegyik karakter elgondolkodtató, és felnőtté válásról szól alapjában, lélektani dráma.


Slice of life, enyhe misztikummal, bár mondjuk inkább pszichologizálónak, mintsem misztikusnak. (Gondolatolvasás, testcserék stb.)

2017. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg:

Ouran Highschool Host Club

Noragami

2017. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!