Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani valamilyen...

Tudtok ajánlani valamilyen sorozatot?

Figyelt kérdés
Olyan sorozatot keresek,aminek visszanézhető részei vannak,lehetőleg YouTubon,de máshol is lehet. Jó lenne,ha valamilyen rendszerességgel jönnének ki részek. Az is jó,ha nincs ezer meg egy szereplő és nyomon követhető a történet. Ha valaki tud ilyet,akkor írja meg!

2017. júl. 8. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha szűkítenéd még a kört (milyen műfaj? pl), mert ezer meg egy sorozatot lehetne mondani.

Viszont ha kizárólag youtube-ot nézzük, oda nem nagyon kerülnek fel sorozatok, mivel letiltják/letöröltetik szerzői jogok megsértése miatt. Youtube-on max a Középsulit tudnám mondani, ami oda készül. Ez megfelel a kritériumaidnak is.

2017. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halálos fegyver
2017. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha szűkítem a kört,akkor tinisorozatokra gondoltam. Nem baj,ha nincs fent Youtubeon,csak akkor egy linket is szeretnék,ahol megtalálhatóak a részek.
2017. júl. 9. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kedvenc magyar sorozatozó oldalam a filmezz(pont)eu


Tinisorozatok kapcsán:

Teen Wolf :D

Riverdale (kisvárosi rejtélyek, gyilkosság. nagyon szép színészek)

Pretty Little Liars (ne rettentsen el a 7 évad. elég, ha az első 2-t nézed meg, mert az qrva jó. szintén rejtélyek, gyilkosságok, egy magát "A"-nak nevező zaklató)

The 100 (poszt-apokaliptikus. tini főszereplők)

Scream (imádom! gondolom láttad a Sikoly filmeket? a sorozat is hasonló. rejtélyek, sorozatgyilkos)


Ezeket a sorozatokat láttam és tudom ajánlani.

2017. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!