Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek buktak eddig...

Milyen filmek buktak eddig idén ezeken kívül ami a cikkben van?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd ezeket a bukásokat.

Úgy kamuznak mint az állat, már mint ami a gyártási költséget illeti.

2017. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyártási költség az engem nem érdekel ,de,hogy ha egy film gyengén teljesít és törlik a folytatásokat vagy szó nem esik a folytatásról akkor az anyagi bukta.
2017. júl. 9. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

erről a listáról pont a héten néztem meg 3at.

a xxx 2,underworld és kaptár.

jogos hogy buktak,mert mindegyik film+ kategória.

még a kaptár ami azért látványban ott van,de a másik kettő vígjátéknak is sza-r.

az meg egy dolog,hogy egy film bukik a moziban,de később még emelkedhet kult státuszba.

mondjuk a forgalmazót ez már kevésbé érdekli mert pénze ebből nem lesz.

pl ha már vin diesel.

ott volt a riddick 2 ami én nem tudom miért de a gyártási év legnagyobb buktája lett a mozikban,pedig egy elég jó film és a dvd kiadás után alap sci-fi film lett.

vagy a dredd ami angliában topp film volt a moziban,az amcsiknál meg orbitális bukta.

személyes véleményem meg hogy az év akció filmje volt.

2017. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az miért lenne bukta, ha egy filmnek nem lesz folytatása? Ennyi erővel az Interstellar is bukta, mert nem jelentették be, hogy lesz folytatása.
2017. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Gyártási költség az engem nem érdekel ,de,hogy ha egy film gyengén teljesít és törlik a folytatásokat vagy szó nem esik a folytatásról akkor az anyagi bukta."


Az anyagi bukta pont hogy a gyártási költségtől függ.

2017. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!