Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes végignézni a Narutot...

Érdemes végignézni a Narutot az első résztől a Shippudden utolsó részéig?

Figyelt kérdés

Nem egy óra az egész, a nyárra kéne valami unaloműzőnek a Game of thrones mellé. :D Már 1-2 rövidebb animét végignéztem (pl. Attack on titan), de több jót nem találok itteni ajánlásra sem. A Narutot a magyar szinkronig láttam régen az Animaxen magyarul, most az elejétől újrakezdeném feliratosan.

Megéri ráfektetni az időt, vagy belassul a történet...?



2017. júl. 10. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hááát.... Vannak erősebb részei, de nagyon sok a filler. Ugyanakkor meghatározó élmény lehet, nekem legalábbis felnőttként is az volt, szóval ha nem olvastad a mangát a végéig, akkor szerintem ha máshogy nem, fillerek nélkül érdemes végignézni.


[link]

[link] -shippuden

2017. júl. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
A bevezető arc nagyon lassú, de a Chuunin Exam kezdetével begyorsul. A fillereket hagyd ki, ezzel kb. 40%-kal rövidül a teljes anime. Szerintem megéri, meghatározó sorozat. Jó szórakozást!
2017. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri végig nézni!(fillerek nélkül) bár vannak jó fillerek de túl sok van benne... Én is 1 hónapja kezdtem megnézni a teljeset.most tartok a shippuuden 268.(a simát ésis végig néztem) részénél. Én nagyon szeretem az animét mert sokat lehet belőle(szerintem ) tanulni. 3 évesen is szerettem az animax-on nézni a kilari után :)
2017. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 13. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Erdemes mindenképp pár filler van benne ami jo pl kakashi előzmény az mindenképp nézd meg + obito, itachit a többit hanyagold mert csak el huzásra menek javaslom még hogy a shippuden elott nézd meg a shippuden 400 részénél igaz hogy fillér de a shippuden elott kb 1 évvel játszódik és a következő chunin vizsgát mutasa be spoilerek nélkül
2017. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!