Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet - árva...

Keresek egy filmet - árva gyerek meneküléséről szól. Tudnátok dsegíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 10 éve láttam egy filmet, ami nagyon megtetszett nekem, de sajnos csak nagyon homályos emlékeim vannak róla. Valami olyasmirõl szólt, hogy egy (vagy kettõ? Már nem emlékszem) gyerek megszõkõtt valahonnan (talán árvaházból) és tudom, hogy menekülnek egy férfi elol. Ha jól emlékszem van egy olyan jelenet is a filmben, ami egy vasútállomáson játszódik és (ha jól emlékszem) a vágányok közt menekülnek a férfi elõl, majd bebújnak az egyik vágányba. Késõbb talán örökbe is fogadja õket (vagy csak az egyiket?) egy család, ha jól emlékszem (vagy valami ilyesmi). Elnézést kérek, hogy csak ilyen homályosan írok, de tényleg csak apró részletek/képkockák maradtak meg bennem, de azt tudom, hogy nagyon tetszett. Ilyen családi film volt. TV-ben láttam (talán RTL Klub). Nagyon szépen köszönök minden egyes segítséget!

2017. júl. 12. 05:09
 1/8 anonim ***** válasza:

"...bebújnak az egyik vágányba."

Vágány = vonatsín.

Ez fizikai képtelenség.

2017. júl. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem vágány, hanem vagon :D
2017. júl. 12. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

jim carrey?

lemony snicket-a balszerencse áradása

2017. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem. Annak a filmnek (hogy is mondjam) jóval több a valóságalapja. De ennek ellenére nagyon szépen köszönöm a tippet. Esetleg még valakitõl valami ötlet? Ja, még ami talán segíthet, a film valoszínûleg kilencvenes évekbeli, esetleg kétezres évek eleje.
2017. júl. 30. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Tippek:


Az olasz (2005).

[link]


A kis szökevények (1988).

https://www.youtube.com/watch?v=NxJ0G6Q8weE


A Boszorkány-hegy (1975).

https://www.youtube.com/watch?v=rnhcZXZMajQ

2017. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippjeidet, kedves 5-ös válaszoló. Mint már írtam, sajnos csak nagyon kevés maradt meg az emlékezetemben abból a filmbõl. Sajnos, nem rémlik, hogy a keresett film egyike legyen azon filmeknek, amiket küldtél, de nagyon hasonlít (történetileg) az Olaszhoz, amit küldtél, ill. talán még annál is jobban a Kis szökevényekhez (mind történetileg, mind színvilágban - 80-as/90-es évek, mind vágásban). Nagyon hálás vagyok az eddig kapott válaszokért, azonban annak talán még jobban, hogyha sikerulne megtalálni azt a filmet. Elõre is köszönöm a tippeket!
2017. júl. 31. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Getto milliomosok van egy ilyen részlete
2021. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az 1995-ös verziója A Boszorkány hegynek esetleg?

https://www.youtube.com/watch?v=N_12lYJj0Fk

2021. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!