Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Folytatják-e a Végtelen...

Folytatják-e a Végtelen szerelem (Kara sevda) című sorozatot a harmadik évaddal?

Figyelt kérdés
Nem a magyar szinkronizált részekre gondolok, hanem a török 3 évadra gondolok, ami a 74. résszel ért véget.Teljesen úgy tűnt, mintha teljsen vége lenne, de felröppentek olyan pletykák, hogy esetleg mégis lesz harmadik évad, amiben kiderül, hogy mégse halt meg Kemál, megsérült és elvesztette az emlékezetét.Azért nem jelentkezett 4 évig. Ha valaki esetleg jártas a témában, és talán még törökül is tud, annak megköszönném a segítségét. Bár én nem nagyon hiszem, hogy tudnák folytatni egy olyan befejezés után.De ki tudja? Én örülnék neki, ha kiderülne, hogy mégis lesz harmadik évad.

2017. júl. 12. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják.
2017. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ősszel újra lesz
2017. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második évaddal lezárják a sorozatot.
2017. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
Mar vannak elozetesek a 3.evadrol !!!! Ahol Kemal ujra megjelenik es ha jol tudom Asu is ujra felbukkan Kemal mellett es Nihan ujra vissza akarja szerezni
2017. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is kiváncsi vagyok nagyon! Mert láttam egy videót, ahol a kislányuk olvassa a Nihan naplójat..kb az lehetett...

Valaki sakkozott akinek az arcát nem mutatták, vagy egy otthon vagy Korház lehetett..

2018. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csingilingg84 ***** válasza:
Hogy olvasná már a kislány a naplót, mikor Emir az egyik részben (mikor megtalálta) széttépte??!
2018. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kemál és Emir a vizbe esnek a szikláról amikor felrobban a taposó akna, és nem hal meg ezért lesz folytatás, de ez várható a robbanáskor, nagyon gyanúsnak tűnt, hogy ennyivel vége lenne... szerintem fél-1 év és kb jön a 3.-évad.. van fent vidi amiben a vizbe esve vannak...
2018. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!