Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan thriller vagy horror...

Olyan thriller vagy horror filmek melyekben egy nő es meg talán egy autó a jellemző?

Figyelt kérdés
Tehát egy filmet keresek. Nem emlékszem sok mindenre belőle és amire emlékszem az lehet hogy más filmből van. De bennem az van hogy egy nő autózott összevissza. Valami sivatagfeleben is volt. Volt egy zene ami sokszor megszólalt. Hotel szobát is vett kis ahová egyszer betörtek vagy megakadályozza erőszakolni a not vagy nem tudom. De lehet hogy ez mind nem így volt úgyhogy akkor ezek nélkül vagy akár ezekkel. Milyen filmeket ismertek amikben egy nő a főszereplő . És esetleg össze vissza kocsokazik.
2017. júl. 13. 14:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsassatok meg automatikus javitoval írtam. És nem vettem figyelembe hogy hogyan és miket javított.
2017. júl. 13. 14:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem 1 konkrét film jut eszembe, hanem több, és nem is mind horror, van köztük thriller és akció is:


A rettegés autója

A szellemváros rejtélye

Kéjutazás 1,2

Féktelen száguldás (1997)

2017. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!