Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék amatőr kisfilmeket...

Szeretnék amatőr kisfilmeket csinálni, de nincsenek hozzá társaim. Hol tudnék megismerkedni hasonló cipőben járókkal?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, leginkább a saját szórakozásomra és tapasztalatszerzés gyanánt alkotnék. Viszont aki próbálta már, az tudja, hogy ez nem igazán egy egyszemélyes műfaj. Nagyon jó lenne találni olyan embereket, akikkel csupán hobbiból együtt tudnánk dolgozni. Hol ismerkedhetnék meg ilyen emberekkel?

2017. júl. 14. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Miféle kisfilmekre gondolsz?
2017. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nem rossz ötlet. Már nekem is megfordult ilyen a fejemben. De ugyan ez volt a problémám.


Milyen témákra gondoltál?

2017. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Milyen témában csinálnád? Meg amúgy ki kellett volna írnod, hol laksz pl.: Budapest. Mert, aki eddig írt vagy ezután ír és érdekli annak ez egy akadály. Ha mondjuk messzebb laktok mint félóra busz. XDD
2017. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!