Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmet...

Mondanátok olyan filmet amiben királynők vannak valamint hercegnők és hercegek?

Figyelt kérdés
Tegnap megnéztem a hófehér és a vadászt valamint a vadász és a jégkirálynő című filmeket és most nagyon megkedveltem az ilyen "uralkodós" filmeket. Pl láttam még a neveletlen hercegnő, Demóna, Narnia, A három testőr, Bűbáj.. most csak az ilyen tinis filmek ugranak be de remélem értitek mire gondolok..a hobbit az ami asszem valami ilyesmiről szól vagy mi de az nem érdekel igazán (ha van akkor lehet sorozat is)

2017. júl. 16. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sissi bocs de lehet nem jól írtam.
2017. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sárkány gyűrűje

[link]

2017. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kolos Wéber válasza:

Sorozatok:

Uralkodó nő

Fehér királyné

Merlin[ez az ismert ,,történet" modern feldolgozása](fantasy)

Tudorok

Borgiák[ez nem kifejezetten az ,,uralkodós" téma ez egy kegyetlenűl őszinte mű h a legjobb ember is a cél érdekébe mindent megtesz]

És ami kihagyhatattlan sorozat az a: Trónok harca

Mint ahogy láthatod én is nagyon szeretem ezt a témát de ha szeretnél még hasonlókat inkább angolul keres rá a neten

2017. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sólyomasszony

Szépség és a szörnyeteg (ill. Disney-összes, ha rajzfilm is ér)


Ill. van egy csomó német Grimm-mesés tévéfilmes feldolgozás, Youtube tele van velük, abban is van sok királyos-hercegnős móka. Meg ilyen régi csehszlovák, orosz filmek is vannak, mostanában töltötték fel őket Youtube-re (pl. Hogyan ébresszük fel a királylányokat?)


Ami szerintem nem feltétlenül uralkodós, de jellegben hasonló:

Csillagpor

Holdhercegnő

2017. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alíz csodaországban:)
2017. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!