Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MI lehet ezeknek a filmeknek...

MI lehet ezeknek a filmeknek a címe?

Figyelt kérdés

Régen láttam ezeket a filmeket, vagy hallottam róluk, de a címüket sajnos nem tudom, csak a tartalmukból valamennyit.


1. Az van benne, hogy egy gyerek szülei nagyon gazdagok, és egyszer lezuhan a gépük, a gyerek meg otthon marad. A szülők egy gumicsónakban próbálják túlélni a katasztrófát, és az apa valami "apahívó" eszközzel - amin keresztül csak a fiával tud kommunikálni - próbálja utolérni a kissrácot. Van benne valami olyan is, hogy a kisgyerek elkezd utcagyerekekkel baseballozni. Elég régi film.


2. Arról szól, hogy a nagybácsi hatalmas összeget ad egy fiatal rokonának, azzal a feltétellel, hogy nagyon hamar elkölti az utolsó centig. Ez is régebbi film ha jól tudom.


3. Ez egy öreg zenész életéről szól, aki igazi vagány öregkorára is, és egy szállodában lakik ha jól tudom, ahol udvarol a szintén nem fiatal, de elég mutatós portásnéninek - bár nem biztos, hogy portás. Fontos szála a filmnek, hogy újra fel akarja venni a kapcsolatot a fiával - akit nagymenő korában teljesen leszart - de ő nagyon haragszik rá, és van már egy gyereke is.


4. Az utolsó meg igazából egy zene, amit kicsit régebben, kb. 5 éve nyomtak a viván folyton, és igazi nyári sláger volt. Ha jól emlékszem a szövegében szerepelt az Afrika szó, és klippjében ilyen jó kiállású félvér emberkék táncolnak, meg jó csajok is természetesen, és az egyik hapin ilyen rikító rózsaszín nadrág van, és fekete asszonyverő - bár ebbe már nem vagyok biztos.



2017. júl. 17. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az 1. tudom. Richie Rich - Rosszcsont beforr
2017. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jeeee köszi!! Ez az egy is felér százzal!
2017. júl. 17. 17:39
 3/6 belapus ***** válasza:
100%

A második talán ez:


[link]

2017. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez lesz az!!! Nagyon szépen köszönöm neked is!
2017. júl. 17. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3. az a Danny Collins:

[link]

2017. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is egvan!!! Nagyon hálás köszönetem srácok, hogy ilyen gyorsan összehoztátok!
2017. júl. 18. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!