Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is úgy érzi, hogy a...

Más is úgy érzi, hogy a Trónok Harca 7 évadának első része. [SPOILER! ]?

Figyelt kérdés

************SPOILER!!!!!*************


Szóval csak nekem tűnt úgy, mintha ez egy hosszú előzetes lett volna? Semmi igazán új vagy váratlan nem történt benne, kivéve persze az első, nagyon király jelenetet, de egyébként számomra úgy tűnt, mintha csináltak volna egy részt a hatodik évad utolsó részének kivágott jeleneteiből. Pl Sansa és Jon beszélgetése teljesen semmitmondó volt. Sokszor pedig mintha kibeszéltek volna a kamerából, mintha a nézőnek magyaráztak volna, ezt eddig nem éreztem a sorozatban. Végül: mi volt ez a hülyeség, amit Cersei csinált? Odahív egy szövetségest, aztán elküldi? Mit akar, mire volt ez jó?


2017. júl. 19. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Cersei és Euron esetében épp az történt, amit Cersei akart. Cersei mondta Jaimenek, hogy Euron egy királynőt akar. Tehát Cersei tudta, hogy Euron rá pályázik, és ha visszautasítja, akkor Euron a becsvágya miatt majd bizonyítani akar neki és így rátudja szabadítani Danyre. Egy ilyen kis csellel lett egy flottája.
2017. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek, aztán jön megint a kapkodás, főleg hogy lerövidítették az évadokat. Nem is értem.
2017. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Tehát Cersei tudta, hogy Euron rá pályázik, és ha visszautasítja, akkor Euron a becsvágya miatt majd bizonyítani akar neki és így rátudja szabadítani Danyre. Egy ilyen kis csellel lett egy flottája."


Ezt nem értem. Rászabadítja Dany-re, és? Hogyan lesz ettől az övé a flotta? Honnan tudjuk, hogy Euron nem pártol át inkább Dany-hez?

2017. júl. 19. 22:51
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert ez egy film / sorozat és kiszámítható. Cersei-nek semmi esélye sem lenne egyedül vagy 10 ház ellen, így adnak neki az írók egy kis izgalmat. (illetve nekünk nézőknek) Persze ez még így is nevetséges, a sorozat alapján egy nagy fing volt eddig a vas szigetek és flottája, természetesen most a végére már menő manók.
2017. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

szerintem sansa meg jon beszélgetése nem volt semmitmondó.

mert jon ezzel a döntésével átírta sok ezer év szabályait hagyományát és 2 oldalról is inkább a logika oldalán döntött.

1.a bűnösök gyerekei nem bűnösök.

2.a fenyegetés akkora,hogy mindenkire szükség van,nem lehet linkre embert pocsékolni.

2017. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező: ha kifejtésre szorul, amit mondtam (1. válasz), akkor úgy értettem, hogy Cersei valszeg tudja, hogy Euron őt akarja és azt is, hogy ha visszautasítja Euront, akkor az majd bizonyítani akar neki. Ezért Cersei elutasította, így Euron majd azzal akar bizonyítani, hogy megtámadja és legyőzi a közelben állomásozó Danyt és hajóit. Így Euron flottája azt teszi, amit Cersei akar. Ha Euron megtámadja Danyt, akkor teljesen mindegy, hogy győz vagy veszít, mert a lényeg ígyis-úgyis megtörténik: Euron elsüllyeszti és felégeti Dany hajóinak egy részét, így legyengítve őt.


Persze ennek a tervnek az a bökkenője, hogy mi van, ha Euron átáll Dany oldalára. De ehhez gondolom az kellene, hogy Dany feleségül menjen hozzá vagy legalább neki adja Westeros egy részét, amire Euron esetleg igényt tart. E kettőből nem hiszem, hogy akármelyik is megvalósulna.


Plusz jelenleg Dany sárkányai szerintem túl nagy erőfölényt jelentenek, amit valahogyan ki kell küszöbölni. Így szerintem akár arra is lehet esély, hogy a sorozatban is spoiler előkerül Euron sárkánykürtje, és majd azzal az irányítása alá vonja az egyik sárkányt.

2017. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Sárkánykürt nem lesz...viszont spoiler...azért tudjuk, hogy meg lehet ölni a sárkányokat is és Cerseinek ott van Qyburn, aki már építi a sárkányölő katapultját (?). Azt hiszem a következő részben már mutatni is fogják.


Amúgy Euron nem állhatna át Danyhez, mert Dany már megegyezett Theonékkal. Euron és Theonék érdeke viszont üti egymást.


Amúgy az egész rész egy komplett baromság volt. Az első jelenet is, ha valaki kicsit jobban belegondol. De csak megfájdulna a fejem, ha most belekezdenék. Ahm...nem igazán van értelme azon gondolkodni, hogy mi miért történik, ez már Dumb és Dumber forgatókönyve.

Csak élvezd a szép cgi jeleneteket.

2017. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem lesz sárkánykürt?? Ez már biztos?

Kezdett pedig Euron érdekessé válni és nyomokban hasonlítani könyvbeli énjére... Pedig mekkora lenne már ha elsütnék, pont úgy hoznák be az izgalmat és lenne valamelyest kiegyenlített a küzdelem...

MErt jó most Cerseinek ott van Euron flottája... Danynek viszont van egy szintén majdnem ugyanolyan flottája... Plusz három sárkánya, egy seregnyi makulátlanja, dothraki lovassága, Martell támogatása, akik meg lepaktáltak a Tyrellekkel, + úgy néz ki Jon is Dany mellé áll... Ez így még mindig nem igazán kiegyenlített.

2017. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

8. Qyburn egy fegyveren dolgozik, amivel lehet sárkányokat ölni.


Euron pedig a mostani 2. részben megsemmisíti a Greyjoy-Homokgyík flottát (ne hívd már Martelleknek őket, a 4 pitsa kiortatta az egész családot), két Homokgyík megdöglik ebben a részben, a másik kettő meg a következőben, amikor Euron Cersei elé viszi őket a 3. részben.


A 6. részben pedig Dany egyik sárkányát a Night king ledöfi egy jéglándzsával.


Szóval már csak 2 sárkány marad...meg a dothrakiak és a makulátlanok.

2017. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

*A Tyrellek önmagukban meg kevesen vannak.

A Síkvidékről a nemesek nem hiszem, hogy egy szenilis vén banyát akarnak követni.

De ahm...a mostani részben úgy is ott lesznek a síkvidékről Cerseinél a lordok, pl. Randyll Tarly is és Cerseinek fogadnak hűséget.

2017. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!