Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Köztöt követi valaki?...

Barátok Köztöt követi valaki? Mi történt Peti, Natasa és Hanna között?

Figyelt kérdés

Natasa és Peti csókolóztak, de az hogy történ? Részegek voltak?

És Hanna hogy tudta meg, illetve mit reagált rá?



2017. júl. 19. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Peti elment Egerbe azt hiszem, és Natasa az anyja unszolására (azt mondta mondja el neki az érzéseit), és erre a lány utána ment. Ott csókolóztak. Azt sajnos nem tudom, Hanna honnan tudta meg. Hanna és Natasa összevesztek. Peti és Natasa nem beszél. Natasa meg teljesen ki van. Ennyit tudok.
2017. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy volt, hogy Péter kiköltözik Hannához Németországba, azt hiszem 3 hónapot beszéltek meg, de Péter addigra nem készülne el a filmjével, így kitolták a költözést a film elkészültéig. Peti teljesen beleélte magát a filmezésbe, Hannának pedig egyre jobban épülget a karriere, ergó mindketten többet dolgoztak, dolgoznak, nem volt már annyi idejük egymásra, mint szerettek volna. Hanna nagyon hajtotta magát a munkájában, így nem volt ideje haza jönni Péter születésnapjára.


És itt fog majd képbe jönni Natasa.A Péterrel való baráti kapcsolatukat erősen építgették, egyre közelebb kerültek egymáshoz. Natasa azt hiszem valahonnan megtudta, hogy Hanna nem tud haza jönni Péter születésnapjára, ezért úgy döntött, hogy szervez neki egy meglepetés partit. Ugye ebbe beszervezett néhány embert, és ezzel a néhánnyal közölte is, hogy Hanna nem tud haza jönni aznapra.


Nem tudom pontosan, hogy a parti napján, még a parti kezdete előtti délután, vagy már előtte pár napja, de egy közös iszogatás során csattant el közöttük egy csók. Azután leültek beszélni, hogy ami kialakult kettejük között, azt folytatni fogják, és Péter szakítani fog Hannával. A partira is már úgy mentek, hogy látszott rajtuk, hogy van köztük valami.


So, Péter és Natasa odamentek, ott volt még néhány ember, leginkább azok, akik a Kisszékben, vagy a Fitt laborban dolgoznak/tak. Natasa, és Péter nagyokat mosolyogva egymásra odaálltak az asztalhoz, kaptak egy-egy pezsgőt, ekkor mondta talán Rudi, hogy van egy ajándékuk a Péter számára. Amint ez elhangzott, Hanna megjelent egy tortával a kezében. Natasa is, és Péter is meglepődtek, Péter elmosolyodott, agyon szeretgették egymást Hannával, Natasa pedig inkább elvonult egy pohár pezsgővel a háttérbe.


És itt jön a legnagyobb kérdőjelem, hogy mi mikor történt :D... Pedig esküszöm, mindennap ott seggeltem a tévé előtt, és bámultam a Barátok Köztöt :D Nem akarok fals dolgokat írni, eddig sem vagyok benne biztos, hogy minden 100%ig a helyén van a leírásomban. Nagy vonalakban, ami még megtörtént, de nem biztos, hogy én helyes időrendben tudom:


Péter két szék közé esett, ezért úgy döntött, hogy Hannát,és Natasát is hanyagolni fogja,és beleássa magát a filmjébe. Ezt Hanna elfogadta, és hagyta, hogy Péter elvegyen a közösen töltött idejükből, hogy és elmenjen Esztergomba (?) filmezni. Itt jött az a jelenet, ahol Natasa lebeszélte Hannát arról, hogy Péter után menjen. Ez a jelenet után ment el Natasa az anyjához, aki pedig olyasmit tanácsolt neki, hogy hallgasson az érzéseire. Nos, Natasa hallgatott, levonatozott Péterhez, akinek ott bevallotta, hogy belé szeretett, és kérdőre vonta, hogy mikor fog szakítani Hannával. Péter elmondta neki, hogy ámbár vonzódnak egymáshoz, ő a Hannához tartozik, és Natasától nem akar semmit.


Eközben azt hiszem Ottó elkotyogta Hannának, hogy Natasa elment Péterhez, talán ő volt az, aki azt is elmondta, hogy volt köztük egy csók, de erre egyáltalán nem vennék mérget! Mindegy, a lényeg, hogy mind Hanna, mind Péter úgy mentek haza ( külön - külön ), hogy Hanna már tudott a viszonyukról, jól beolvasott mindkettejüknek. Péter megpróbált vele beszélni, Hanna időt kért. Pár nap múlva leültek beszélgetni, Hanna elmondta neki, hogy úgy döntött, haza költözik Péterhez, de így kukázta ezt a tervet, és a Péterrel való kapcsolatát is. Aztán visszautazott Németországba.


Péter Natasát hibáztatja, hogy tönkre ment a kapcsolata Hannával, Natasa pedig Péterre fúj ezerrel, hogy kvázi átverte, úgyhogy a szentháromság felbomlott, és igyekeznek élni életüket, egymás nélkül, egymást kerülve.


DE, a hosszú rizsa ellenére sem érzem magam a legbiztosabb forrásnak, én azt tanácsolom, hogy az rtl most-on nézd vissza a részeket :)


[link] Ha rövidek is a leírások, nagyjából kilehet következtetni, hogy melyikben mi történik. Valahol az 10. és az 5. oldal között lesznek azok a részek, ha jól láttam a kis képeken. :)

2017. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

,, töltött idejükből, hogy és elmenjen"


Erre nincs magyar fordítás! :D Én se tudom mit akartam, azt hittem tudok fogalmazni, de visszaolvasva rájöttem, hogy egyáltalán nem.


,,hogy mind Hanna, mind Péter úgy mentek haza"

Ez meg így FALS. Mert nem Hanna, hanem Natasa ment haza.

2017. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, bár minden kérdésemre ilyen jó válaszokat kapnék. Köszönöm szépen, kettes, neked külön! :D
2017. júl. 20. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!